Sinds 1 augustus mogen wielerteams bekendmaken welke renners ze hebben vastgelegd voor het nieuwe seizoen. Een overzicht van de mutaties in 2019, gerangschikt in ploegen die uitkomen in de WorldTour.

AG2R La Mondiale
Nieuw: Larry Warbasse (Aqua Blue Sport), Geoffrey Bouchard (CR4C Roanne)
Vertrokken: Cyril Gautier (Vital Concept Cycling Club), Rudy Barbier (Israel Cycling Academy), Jan Bakelants (Team Sunweb)

Astana
Nieuw: Davide Ballerini (Androni-Sidermec), Yuriy Natarov (Astana City), Manuele Boaro (Bahrain Merida), Rodrigo Contreras (EPM), Ion Izagirre (Bahrain Merida), Gorka Izagirre (Bahrain Merida), Merhawi Kudus (Dimension Data)
Vertrokken: Michael Valgren (Dimension Data), Tanel Kangert (EF Education First-Drapac), Jesper Hansen (Cofidis), Oscar Gatto (BORA-hansgrohe)

Bahrain Merida
Nieuw: Rohan Dennis (BMC), Dylan Teuns (BMC), Stephen Williams (SEG Racing Academy), Damiano Caruso (BMC), Phil Bauhaus (Team Sunweb), Marcel Sieberg (Lotto Soudal), Jan Tratnik (CCC Sprandi Polkowice), Andrea Garosio (d’Amico-Utensilnord)
Vertrokken: Manuele Boaro (Astana), Ion Izagirre (Astana), Gorka Izagirre (Astana), Enrico Gasparotto (Dimension Data), Niccolò Bonifazio (Direct Energie), Borut Bozic (stopt)

BORA-hansgrohe
Nieuw: Oscar Gatto (Astana), Jempy Drucker (BMC), Maximilian Schachmann (Quick-Step Floors)
Vertrokken: Michael Kolar (stopt)

BMC (volgend jaar CCC)
Nieuw: Laurens ten Dam (Team Sunweb)Simon Geschke (Team Sunweb), Amaro Antunes (CCC Sprandi Polkowice), Guillaume Van Keirsbulck (Wanty-Groupe Gobert), Szymon Sajnok (CCC Sprandi Polkowice), Serge Pauwels (Dimension Data), Will Barta (Hagens Berman Axeon), Gijs Van Hoecke (Lotto-Jumbo), Lukasz Owsian (CCC Sprandi Polkowice), Josef Cerný (Elkov-Author Cycling Team), Víctor de la Parte (Movistar), Lukasz Wisniowski (Sky), Kamil Gradek (CCC Sprandi Polkowice)

Vertrokken: Tejay van Garderen (EF-Drapac), Alberto Bettiol (EF-Drapac), Dylan Teuns (Bahrain-Merida), Loïc Vliegen (Wanty-Groupe Gobert), Damiano Caruso (Bahrain-Merida), Rohan Dennis (Bahrain Merida), Stefan Küng (Groupama-FDJ), Simon Gerrans (stopt), Danilo Wyss (Dimension Data), Jürgen Roelandts (Movistar), Richie Porte (Trek-Segafredo), Kilian Frankiny (Groupama-FDJ), Brent Bookwalter (Mitchelton-Scott), Nicolas Roche (Team Sunweb), Tom Bohli (UAE Team Emirates), Jempy Drucker (BORA-hansgrohe)

Dimension Data
Nieuw: Danilo Wyss (BMC), Michael Valgren (Astana), Roman Kreuziger (Mitchelton-Scott), Rasmus Tiller (Team Joker Icopal), Stefan de Bod (Dimension Data for Qhubeka), Lars Bak (Lotto Soudal), Enrico Gasparotto (Bahrain-Merida), Giacomo Nizzolo (Trek-Segafredo)
Vertrokken: Serge Pauwels (BMC), Igor Antón (stopt), Merhawi Kudus (Astana)

EF Education First-Drapac p/b Cannondale
Nieuw: Tejay van Garderen, Alberto Bettiol (beiden BMC), James Whelan (Drapac EF Cycling), Julius van den Berg (SEG Racing Academy), Moreno Hofland (Lotto Soudal), Tanel Kangert (Astana), Luis Villalobos Hernandez (Aevolo)*
Vertrokken: Pierre Rolland (Vital Concept Cycling Club), Will Clarke (Trek-Segafredo)

Groupama-FDJ
Nieuw: Stefan Küng (BMC), Kilian Frankiny (BMC)
Vertrokken: Jérémy Roy (stopt), Arthur Vichot (Vital Concept Cycling Club)

Katusha Alpecin
Nieuw: Jens Debusschere (Lotto Soudal), Harry Tanfield (Canyon Eisberg), Daniel Navarro (Cofidis), Enrico Battaglin (Lotto-Jumbo), Ruben Guerreiro (Trek-Segafredo)
Vertrokken: Marco Matis (Cofidis), Baptiste Planckaert (WB-Aqua Protect-Veranclassic), Maurits Lammertink (Roompot-Charles), Tony Martin (Lotto-Jumbo)

Lotto-Jumbo
Nieuw: Jonas Vingegaard (Team Coloquick), Lennard Hofstede (Team Sunweb), Mike Teunissen (Team Sunweb), Laurens De Plus (Quick-Step Floors), Taco van der Hoorn (Roompot-Nederlandse Loterij), Tony Martin (Katusha Alpecin)
Vertrokken: Lars Boom (Roompot-Charles), Bram Tankink (stopt), Gijs Van Hoecke (BMC), Enrico Battaglin (Katusha-Alpecin), Robert Wagner (Fortuneo-Samsic)

Lotto Soudal
Nieuw: Caleb Ewan (Mitchelton-Scott), Roger Kluge (Mitchelton-Scott), Carl Fredrik Hagen (Team Joker Icopal), Rasmus Byriel Iversen (General Store Bottoli U23), Brian van Goethem (Roompot-Nederlandse Loterij), Adam Blythe (Aqua Blue Sport), Stian Dewulf (Lotto Soudal U23), Gerben Thijssen (Lotto Soudal U23)
Vertrokken: André Greipel (Team Fortuneo-Samsic), Jens Debusschere (Katusha-Alpecin), Marcel Sieberg (Bahrain-Merida), Moreno Hofland (EF-Drapac), Lars Bak (Dimension Data)

Mitchelton-Scott
Nieuw: Robert Stannard (Mitchelton-BikeExchange), Nick Schultz (Caja Rural), Callum Scotson (Mitchelton-BikeExchange), Brent Bookwalter (BMC Racing Team), Dion Smith (Wanty-Groupe Gobert), Edoardo Affini (SEG Racing), Tsgabu Grmay (Trek-Segafredo)
Vertrokken: Caleb Ewan (Lotto Soudal), Roman Kreuziger (Dimension Data), Carlos Verona (Movistar), Roger Kluge (Lotto Soudal), Robert Power (Team Sunweb), Svein Tuft (Rally Cycling)

Movistar
Nieuw: Carlos Verona (Mitchelton-Scott), Jürgen Roelandts (BMC), Lluís Mas (Caja Rural), Eduard Prades (Euskadi-Murias)
Vertrokken: Víctor de la Parte (BMC)

Quick-Step Floors
Nieuw: Remco Evenepoel (-)
Vertrokken: Niki Terpstra (Direct Energie), Laurens De Plus (Lotto-Jumbo), Maximilian Schachmann (BORA-hansgrohe), Jhonatan Narvaez (Team Sky)

Team Sunweb
Nieuw: Max Kanter (Development Team Sunweb), Joris Nieuwenhuis (Development Team Sunweb), Cees Bol (SEG Racing Academy), Nicolas Roche (BMC), Robert Power (Mitchelton-Scott), Marc Hirschi (Development Team Sunweb), Casper Pedersen (Aqua Blue Sport), Jan Bakelants (AG2R), Asbjörn Kragh Andersen (Team Waoo)
Vertrokken: Phil Bauhaus (Bahrain-Merida), Lennard Hofstede (Lotto-Jumbo), Laurens ten Dam (BMC), Simon Geschke (BMC), Mike Teunissen (Lotto-Jumbo), Edward Theuns (Trek-Segafredo)

Team Sky
Nieuw: Jhonatan Narvaez (Quick-Step Floors), Eddie Dunbar (Aqua Blue Sport), Filippo Ganna (UAE Team Emirates), Ben Swift (UAE Team Emirates)
Vertrokken: Sergio Henao (UAE Team Emirates), Lukasz Wisniowski (BMC)

Trek-Segafredo
Nieuw: Matteo Moschetti (Polartec Kometa), Michel Ries (Polartec-Kometa), Richie Porte (BMC), Iván Ramiro Sosa (Androni), Will Clarke (Education First-Drapac), Alex Kirsch (WB Aqua Protect Veranclassic), Giulio Ciccone (Bardiani CSF), Edward Theuns (Team Sunweb)
Vertrokken: Grégory Rast (stopt), Matthias Brändle (Israel Cycling Academy), Ruben Guerreiro (Katusha), Giacomo Nizzolo (Dimension Data), Boy van Poppel (Roompot-Charles), Tsgabu Grmay (Mitchelton-Scott)

UAE Team Emirates
Nieuw: Andrea Bagioli (Team Colpack), German Nicolas Tivani (Ljubljana Gusto Xaurum), Tadej Pogacar (Ljubljana Gusto Xaurum), Tom Bohli (BMC), Sergio Henao (Team Sky)
Vertrokken: Filippo Ganna, Ben Swift (Team Sky), Darwin Atapuma (Cofidis)