Vorobyev zegeviert in tijdrit Circuit Cycliste Sarthe
De specialist uit de ploeg van Katusha legde het parcours van bijna 7 kilometer in Angers één seconde sneller af dan Jérome Coppel en Matthias Brändle, beiden uit de Franse ploeg IAM Cycling.
De Fransman Marc Fournier verloor negen seconden in de tijdrit maar houdt in het algemeen klassement een riante voorsprong van 2.24 die hij opbouwde door een solo in de eerste etappe op dinsdag.
Bryan Coquard schreef woensdag de ochtendetappe op zijn naam. De Fransman van Direct Energie was aan het einde van een rit over ruim 85 kilometer van Saint-Mars-la-Jaille naar Angers de snelste in een massasprint. Raymond Kreder van Roompot eindigde als derde.
Coquard was dinsdag ook al de beste sprinter in de eerste etappe. Hij eindigde toen als tweede achter Fournier.