Weerbericht | Dag begint met wat regen, maar het wordt al snel droog en zonnig
Zaterdag begint nog met een buitje hier en daar. Maar al snel breekt de zon door en wordt het overal droog. Toch wordt het niet zo warm als eerder deze week.
Met name het oosten en zuidoosten krijgen te maken met een regenachtige start van de dag, meldt Weerplaza. Afhankelijk van hoelang er uitgeslapen wordt, kan het noordwesten tijdens het ontbijt al wel van de zon genieten.
Dat laatste geldt in de loop van de dag voor steeds meer plekken, want de zon breekt steeds vaker door. Met een maximumtemperatuur van ongeveer 10 graden wordt het niet heel warm.
's Avonds blijft het droog en staat er weinig wind. Het klaart flink op, wat zorgt voor een heldere en koude nacht. Vooral in het noordoosten kan de temperatuur zakken tot iets boven het vriespunt.

