
Doelpuntenmakers Frimpong en Bakker loodsen Leverkusen naar fraaie zege
Na het openingsdoelpunt van Werder Bremen-aanvaller Marvin Ducksch trokken Frimpong en Bakker de aandacht naar zich toe bij. In de 34e minuut bezorgde Frimpong de bal bij Bakker, die de 1-1 snoeihard tegen de touwen jaagde.
Na rust kwam Frimpong zelf op het scorebord. De verdediger, die in de voorselectie van Oranje voor de EK-kwalificatie-duels met Frankrijk en Gibraltar zit, zag zijn van richting veranderde schot binnen vallen. Bakker maakt geen deel uit van de 37-koppige voorselectie van bondscoach Ronald Koeman.
Na de goal van Frimpong leek Bayer Leverkusen-aanvaller Adam Hlozek de wedstrijd met de 1-3 in het slot te gooien, maar door een rake penalty van Niclas Füllkrug werd het toch nog even spannend. Desondanks won Leverkusen, dat in de Bundesliga negende staat. Werder Bremen neemt de elfde positie in.
Eerder op de dag won Freiburg met doelman Mark Flekken onder de lat van TSG Hoffenheim. De Oranjekandidaat moest één doelpunt incasseren, maar won dankzij treffers van Maximilian Eggestein en voormalig Eredivisie-speler Ritsu Doan met 2-1.