
United wint opnieuw van Nottingham en bereikt eerste finale onder Ten Hag
United stond door de 0-3-zege in de heenwedstrijd al met één been in de finale, maar dat was voor Ten Hag geen reden om te rouleren. De tukker ziet de League Cup als een hoofdprijs en koos voor veel vaste waarden, onder wie Wout Weghorst, Bruno Fernandes en Antony.
Weghorst, die vorige week tegen Forest nog zijn eerste treffer voor United maakte, was voor rust met een kopbal het dichtst bij de 1-0. Zijn poging raakte de paal. Hij moet daardoor nog even wachten op zijn eerste treffer op Old Trafford.
Na rust nam Manchester United mede dankzij twee assists van invaller Marcus Rashford alsnog afstand van Nottingham Forest. De aanvaller bediende Anthony Martial in de 73e minuut en zag drie minuten later hoe Fred de 2-0 van dichtbij binnen werkte.
Ten Hag kan United aan eerste prijs sinds 2017 helpen
Het is voor United de eerste finaleplek in een binnenlands toernooi sinds mei 2018. Toen verloor de Engelse recordkampioen in de strijd om de FA Cup van Chelsea (1-0). United won de League Cup vijf keer, in 2017 voor het laatst. Dat is ook de laatste keer dat United een nationale prijs won.
Voor Ten Hag, die sinds afgelopen zomer aan het roer staat in Manchester, is het zijn eerste kans op eremetaal met de Engelse topclub. Verder maakt de trainer met zijn ploeg nog kans op de FA Cup en de Europa League, die United in 2017 ten koste van Ajax voor het laatst won. In de competitie staat de ploeg van Ten Hag op de vierde plek.
In de finale om de League Cup is Newcastle United op 26 februari op Wembley de tegenstander. De ploeg van de Nederlandse verdediger Sven Botman rekende dinsdag in de halve eindstrijd af met Southampton (0-1 en 2-1).