
Guardiola hekelt stille Manchester City-supporters: 'Wil mijn fans terug'
De kampioen van Engeland had zijn laatste twee duels verloren en kwam tegen Tottenham Hotspur tot afgrijzen van de Manchester City-fans met 0-2 achter.
"Onze supporters waren drie kwartier stil. Ik wil mijn fans terug", meldde Guardiola na afloop in gesprek met de BBC. "De fans die meegaan naar uitduels laat ik buiten beschouwing, zij zijn de besten."
"Maar ik wil de fans terug die ons steunen bij elke corner en bij elke actie. Zeker vanavond had ik dat gewild, omdat Tottenham een van de zwaarste opponenten is die ik ooit ben tegengekomen. In plaats daarvan werden we uitgejouwd omdat we aan het verliezen waren."
Manchester City rechtte de rug en trok dankzij goals van Julián Álvarez, Erling Haaland en Riyad Mahrez (twee) alsnog aan het langste eind. Toch hield Guardiola een slecht gevoel over aan de wedstrijd.
"In de tweede helft speelden we goed en kregen we veel kansen. Maar als er niets verandert, gaan we punten verliezen. We moeten ons beter voorbereiden. We lijken bij lange na niet op het team dat we waren."
Manchester City bekleedt met 42 punten uit negentien wedstrijden de tweede plaats in de Premier League. Arsenal bezit liefst vijf punten meer en heeft nog een duel tegoed. De ploeg van Guardiola speelt zondag in eigen huis tegen Wolverhampton Wanderers.