
Hakim Ziyech wordt genoemd als mogelijke opvolger van Antony, die in de nadrukkelijke belangstelling staat van Manchester United. De Amsterdammers willen de Braziliaan naar verluidt eigenlijk niet kwijt, maar Ziyech schijnt wel op de lijstjes te staan als eventueel alternatief. Ziyech vertrok twee jaar geleden voor 40 miljoen euro van Ajax naar Chelsea, waar hij nog een contract tot medio 2025 heeft. Bovendien werkte Ziyech zowel bij Twente als Ajax samen met Alfred Schreuder. (Bron: VI en De Telegraaf)
Real Madrid neemt met deze fraaie video afscheid van Casemiro, die in het shirt van 'De Koninklijke' onder meer vijf Champions League-titels, drie landstitels en één Spaanse beker won. Hij kiest voor een nieuw avontuur bij het Manchester United van trainer Erik ten Hag.

La ley del 1️⃣4️⃣, el balón pasa cuando lo dice @Casemiro. #GraciasCasemiro
- Avatar
- Auteur
- Real Madrid C.F.
- Moment van plaatsen

De eerste Braziliaan is zo goed als binnen voor Erik ten Hag bij Manchester United. De Premier League-club heeft een akkoord bereikt met Real Madrid over de transfer van Casemiro, die de club uit Madrid naar verluidt zo'n 60 miljoen euro oplevert. Er moet de komende dagen alleen nog een persoonlijk akkoord worden bereikt. United schijnt in de persoon van Antony deze zomer nog een Braziliaan naar Old Trafford te willen halen. (Bron: Manchester United)

Feyenoord heeft volgens de goed ingevoerde Argentijnse journalist César Luis Merlo een akkoord gesloten met Godoy Cruz over de overgang van Ezequiel Bullaude. De 21-jarige aanvallende middenvelder zou voor 7,5 miljoen euro overkomen van de Argentijnse middenmoter. Volgens Merlo kan het bedrag via bonussen nog oplopen naar 8,5 milljoen euro. (Bron: César Luis Merlo)

Jelle Duin verlaat AZ op tijdelijke basis. De 23-jarige aanvaller wordt dit seizoen verhuurd aan het Deense Aarhus GF. Duin, die tot dusver vijf wedstrijden speelde in de hoofdmacht van AZ, ligt nog tot de zomer van 2024 vast in Alkmaar. (Bron: AZ)

Mohammed Kudus lijkt Ajax binnen afzienbare tijd te verlaten. Everton zou overeenstemming hebben bereikt met de Amsterdammers over een transfer van de middenvelder. Diverse media melden dat het gaat om een huurtransfer, maar mogelijk is er sprake van een definitieve overstap. Kudus is naar verluidt zelf ook akkoord. (Bron: Fabrizio Romano)
Een bijzondere transfer in Rotterdam: Excelsior strikt Mike van Duinen, die afgelopen week transfervrij vertrok bij OFI Kreta. De dertigjarige spits wordt bij Excelsior herenigd met zijn broer Niels. Die is sinds deze zomer als technisch directeur werkzaam bij Excelsior. Van Duinen speelde eerder tussen 2016 en 2018 voor de Rotterdamse club. (Bron: Excelsior)
📝 𝗘𝘅𝗰𝗲𝗹𝘀𝗶𝗼𝗿 𝗥𝗼𝘁𝘁𝗲𝗿𝗱𝗮𝗺 𝗵𝗮𝗮𝗹𝘁 𝗠𝗶𝗸𝗲 𝘃𝗮𝗻 𝗗𝘂𝗶𝗻𝗲𝗻 𝘁𝗲𝗿𝘂𝗴 De aanvaller keert na 4 seizoenen terug in Kralingen en tekent een contract tot 2025! 💪⚫🔴 #samensterk #VanDuinen2025
- Avatar
- Auteur
- Excelsior Rotterdam
- Moment van plaatsen

Ahmetcan Kaplan is dolblij met zijn transfer naar Ajax. "Om bij zo'n grote club te spelen was altijd één van mijn grootste dromen", zegt de Turkse linksback, die is overgekomen van Trabzonspor. "Ik ben erg blij dat ik de droom heb kunnen waarmaken. Ik kan niet wachten om in een geweldige sfeer het veld op te gaan. Wanneer ik me hier heb kunnen aanpassen, zal ik er alles aandoen om het team en de spelers te helpen." (Bron: Ajax)

Tanguy Ndombele speelt het komende seizoen bij Napoli. De Italiaanse club huurt de 25-jarige middenvelder voor één jaar van Tottenham Hotspur voor een bedrag van circa 1 miljoen euro. Napoli heeft naar verluidt een koopoptie in de deal bedongen van 30 miljoen euro. (Bron: Tottenham Hotspur)

Nicolas Pépé lijkt Arsenal in te ruilen voor Nice. De clubs zijn naar verluidt in onderhandeling over een huurtransfer van de 27-jarige buitenspeler. De komst van Pépé kan bij Nice een vertrek van Calvin Stengs inluiden. De Nederlandse aanvaller wordt al langere tijd in verband met een uitgaande transfer bij de Franse club. (Bron: The Athletic)

PSV heeft meerdere namen omcirkeld als transferoptie mocht aanvaller Cody Gakpo naar Manchester United vertrekken. Naast Joshua Zirkzee (Bayern München) en Donyell Malen (Borussia Dortmund) zijn ook Jesper Karlsson (AZ) en Calvin Stengs (Nice) transfermogelijkheden. De verwachting is dat PSV minimaal 45 miljoen euro wil incasseren bij een verkoop van Gakpo. (Bron: Eindhovens Dagblad)

Ahmetcan Kaplan is de nieuwe aanwinst van Ajax. De 19-jarige verdediger van Trabzonspor tekent een contract voor vijf seizoenen bij de Amsterdamse club. Kaplan speelde in totaal achttien wedstrijden in het eerste elftal van Trabzonspor. Ook kwam hij meerdere malen uit voor het Turkse jeugdeltal. (Bron: Ajax)

Hoewel een bod van 80 miljoen euro werd afgewezen, zinspeelt Manchester United volgens transferexpert Fabrizio Romano nog altijd op de komst van Ajacied Antony. Er zou een nieuw bod voor worden bereid op de 22-jarige Braziliaanse aanvaller. Volgens Romano is het meespelen van Antony tijdens Sparta-Ajax nog onzeker in verband met de transfer. Volgens De Telegraaf sloeg de aanvaller de training vandaag over. (Bron: Fabrizio Romano)

Laurent Jans vertrekt na één jaar al bij Sparta Rotterdam. De dertigjarige vleugelverdediger uit Luxemburg stapt over naar SV Waldhof Mannheim, dat in Duitsland op het derde niveau uitkomt. Jans had in Rotterdam nog een contract tot het einde van het lopende seizoen. (Bron: Sparta Rotterdam)

Feyenoord zou een persoonlijk akkoord hebben bereikt met Dávid Hancko. De verdediger van Sparta Praag moet de opvolger worden van de naar Bournemouth vertrokken Marcos Senesi. De 24-jarige Hancko komt sinds 2021 uit voor de Tsjechische ploeg, daarvoor speelde hij bij Fiorentina. De Slowaaks international heeft nog een contract tot medio 2024 bij Sparta Praag. (Bron: De Telegraaf)

Manchester United are working to get Casemiro deal approved in the next hours - medical expected within 48 hours, once Real Madrid will approve the proposal. 🚨🔴 #MUFC Four year deal for Casemiro, option for further season also confirmed. €60m & €10m add-ons bid on the table.
- Avatar
- Auteur
- Fabrizio Romano
- Moment van plaatsen

Voor de verandering geen bericht over een speler, maar over een bestuurder. De raad van commissarissen (rvc) van Ajax zou Maurits Hendriks aan de directie willen toevoegen. De voormalige technisch directeur van NOC*NSF moet algemeen directeur Edwin van der Sar gaan bijstaan. De rvc wacht nog op groen licht van de ondernemingsraad en dan lijkt de aanstelling definitief. (Bron: De Telegraaf)

Hoewel Erik ten Hag met Manchester United bot ving bij Ajax voor Antony, lijkt de Nederlandse manager op korte termijn wel op broodnodige versterking te kunnen rekenen. Volgens Spaanse media is Real Madrid-speler Casemiro hard op weg naar de gevallen recordkampioen van Engeland. Morgen zou zelfs de medische keuring op het programma staan op Old Trafford. United gaat naar verluidt zo'n 60 miljoen euro betalen voor de wisselspeler van Real Madrid. (Bron: MARCA)

Groot nieuws in Engeland. Het Manchester United van manager Erik ten Hag zou woensdag een bod van maar liefst 80 miljoen euro hebben uitgebracht Antony, maar Ajax schijnt de aanbieding resoluut te hebben afgewezen. Na de rampzalige competitiestart kan de Engelse recordkampioen versterking gebruiken. Ajax is niet bereid om na Lisandro Martínez nog een speler naar United te laten gaan. Wordt ongetwijfeld vervolgd. (Bron: The Athletic)

Perr Schuurs is in zijn zoektocht naar meer speelminuten uitgekomen bij Torino. De Serie A-club maakt voor de 22-jarige verdediger minimaal 9 miljoen euro over aan Ajax. Dat bedrag kan via bonussen nog oplopen tot 11,3 miljoen euro. (Bron: Ajax)

Het idee van Cristiano Ronaldo in het shirt van Borussia Dortmund kan naar verluidt al snel naar het rijk der fabelen worden verwezen. De aanvaller zou zijn aangeboden bij Dortmund, maar de Bundesliga-club zit volgens Duitse media niet op hem te wachten. Dortmund zou het jaarsalaris van Ronaldo niet willen betalen en bovendien zou hij de ontwikkeling van de zeventienjarige Youssoufa Moukoko in de weg zitten. (Bron: BILD)

Ajax heeft het contract van Jurriën Timber opengebroken. De verdediger verlengt zijn verbintenis bij de Amsterdammers tot medio 2026. De 21-jarige Timber stond in de belangstelling van onder meer Manchester United, de ploeg van Erik ten Hag. Daardoor besloot Ajax, waarvoor Timber al zijn hele carrière actief is, werk te maken van een contractverlenging. (Bron: Ajax)

Erik ten Hag lijkt binnenkort afscheid te gaan nemen van Cristiano Ronaldo. Volgens verschillende Engelse en Duitse media wil de Portugees dolgraag naar Borussia Dortmund en is hij daar door zijn zaakwaarnemer Jorge Mendes ook aangeboden. Ten Hag wil af van Ronaldo, omdat de houding van de superster in de kleedkamer hem niet aanstaat. Het is niet duidelijk hoeveel Ronaldo moet gaan kosten. (Bron: BILD)

FC Barcelona zou met veel genoegen een nieuw bod van Chelsea hebben ontvangen op de overbodige spits Pierre-Emerick Aubameyang. Volgens Spaanse media hebben de Londenaren 27 miljoen euro geboden op de Gabonees, die in januari nog transfervrij werd overgenomen van Arsenal. FC Barcelona staat na de komst van Robert Lewandowski open voor een vertrek van Aubameyang. De club kan het geld immers goed gebruiken. (Bron: RAC1)

Ook Arek Milik staat naar verluidt op het lijstje van Manchester United-trainer Erik ten Hag. De 28-jarige spits van Olympique Marseille zou een optie voor United zijn als Cristiano Ronaldo vertrekt. De Poolse ex-Ajacied schijnt ongeveer 20 miljoen euro te moeten kosten. (Bron: L'Equipe)

Giovanni Simeone, de zoon van Atlético Madrid-coach Diego Simeone, vervolgt zijn loopbaan bij Napoli. De 27-jarige spits komt op huurbasis over van Hellas Verona en kan na dit seizoen voor 12 miljoen euro definitief worden overgenomen. Simeone maakte vorig seizoen tot zeventien goals in de Serie A; alleen Ciro Immobile, Dusan Vlahovic en Lautaro Martínez scoorden vaker. (Bron: Napoli)

Manchester United maakt naar verluidt werk van de komst van Casemiro. De club van manager Erik ten Hag zou een bod van omgerekend 70 miljoen euro hebben neergelegd bij Real Madrid. Casemiro schijnt interesse te hebben in de overstap. De Braziliaanse middenvelder ligt tot medio 2025 vast in Madrid. (Bron: BBC)

Justin Kluivert lijkt zijn loopbaan te vervolgen in Engeland. De 23-jarige aanvaller heeft naar verluidt een persoonlijk akkoord bereikt met Fulham. De Premier League-club moet nu nog overeenstemming bereiken met AS Roma, de werkgever van de Nederlander. Kluivert speelde vorig seizoen op huurbasis bij het Franse OGC Nice. (Bron: Fabrizio Romano)

Wordt Go Ahead Eagles de volgende club van Pele van Anholt? De 31-jarige rechtsback traint vanaf vandaag mee bij de Eredivisionist in de hoop er een contract te verdienen. Van Anholt droeg voor het laatst het shirt van Roda JC en speelde zijn meeste wedstrijden voor sc Heerenveen. Ook kwam hij uit voor Willem II, Los Angeles Galaxy, NAC Breda en het Cypriotische EN Paralimniou. (Bron: Go Ahead Eagles)

Joshua Zirkzee was in beeld bij Club Brugge en PSV, maar de spits van Bayern München lijkt dit seizoen opnieuw voor Anderlecht uit te komen. De Belgische topclub heeft na de verkoop van linksback Sergio Gómez aan Manchester City meer financiële slagkracht en heeft zich nu officieel gemeld in Duitsland. Zirkzee, die afgelopen seizoen al op huurbasis voor Anderlecht uitkwam, ziet een hernieuwde samenwerking zitten. (Bron: Het Laatste Nieuws)

Worth waiting for, right? 🆕🐺
- Avatar
- Auteur
- Wolves
- Moment van plaatsen

Trainer Ruud van Nistelrooij liet onlangs al weten dat PSV nog niet klaar is op de transfermarkt en naar verluidt zijn de Eindhovenaren van plan om in ieder geval nog één grote aankoop te doen. Daar zou, of de groepsfase van de Champions League nu wordt gehaald of niet, financiële ruimte voor zijn. PSV legde deze zomer al acht spelers vast. (Bron: Eindhovens Dagblad)

David Hancko wordt al langere tijd met Feyenoord in verband gebracht en de komst van de Sparta Praag-verdediger lijkt nu dichtbij. Naar verluidt hopen de Rotterdammers de transfer in de komende dagen te beklinken. De 24-jarige Hancko is negentienvoudig international van Slowakije en gaat met zijn transfersom, die vermoedelijk tussen de 5 en 10 miljoen euro zal komen te liggen, tot de duurste Feyenoord-spelers ooit gaan behoren. (Bron: De Telegraaf)

Er gaat tegenwoordig geen dag voorbij zonder dat een speler aan Manchester United wordt gekoppeld. Ditmaal is het Asmir Begovic, de 35-jarige reservekeeper van Everton. De Bosniër heeft nog een contract voor een jaar bij zijn club. Gisteren werd in buitenlandse media ook Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach) al genoemd als potentiële concurrent voor David de Gea bij United. (Bron: The Telegraph)

Het ziet ernaar uit dat Manchester United de hoop op de komst van Antony toch nog niet opgeeft. In Engeland verschijnen berichten dat de club van trainer Erik ten Hag deze week nog een serieus bod op de Braziliaan gaat neerleggen bij Ajax. De vraagprijs van de Amsterdammers lag aan het begin van de transferzomer naar verluidt op 80 miljoen euro. Dat was United toen te gortig. Antony ligt nog drie jaar vast in de Johan Cruijff ArenA. (Bron: Sky Sports)

Het lijkt niet uitgesloten dat Casemiro Real Madrid gaat verlaten voor Manchester United. Verschillende media in Spanje en Engeland melden dat de Premier League-club de Braziliaan willen overtuigen met een lucratief voorstel, waar hij momenteel over nadenkt. Het is nog niet duidelijk of Real mee wil werken aan een transfer van Casemiro. Hij staat nog tot medio 2025 onder contract bij de 'Koninklijke'. (Bron: Marca)

Tanguy Nianzou is de nieuwe aanwinst van Sevilla FC. De verdediger wordt overgenomen van Bayern München en tekent een contract voor vijf seizoenen bij de Spaanse topclub. De twintigjarige Nianzou begon bij de jeugd van Paris Saint-Germain en maakte in 2020 de overstap naar Duitsland. Hij kwam in totaal 28 keer uit voor Bayern München, waarmee hij twee keer kampioen van Duitsland werd. (Bron: Sevilla FC)

𝐒𝐚𝐦𝐛𝐚 𝐡𝐚𝐬 𝐚𝐫𝐫𝐢𝐯𝐞𝐝 𝐢𝐧 𝐑𝐨𝐭𝐭𝐞𝐫𝐝𝐚𝐦 🇧🇷 🤝 @Coritiba
- Avatar
- Auteur
- Feyenoord Rotterdam
- Moment van plaatsen

In België lijkt de strijd om Joshua Zirkzee losgebarsten. Anderlecht, dat de spits van Bayern München vorig seizoen al huurde, wil de aanvaller definitief overnemen. Tegelijkertijd zou ook Club Brugge belangstelling hebben voor de Nederlander. PSV is naar verluidt eveneens geïnteresseerd, maar de Eindhovenaren hebben nog geen concreet bod uitgebracht. (Bron: Voetbal International)

Everton en Besiktas hebben naar verluidt overeenstemming bereikt over een transfer van Dele Alli. Het is nu aan de 26-jarige middenvelder of hij besluit de stap naar de Turkse club te zetten. De oud-speler van Tottenham Hotspur kan bij Everton niet op een basisplaats rekenen. Hij ligt nog tot medio 2024 vast op Goodison Park. (Bron: Fabrizio Romano)
Schuurs arriveert in Italië met Torino-sjaaltje
Perr Schuurs, die Ajax verruilt voor Torino, is woensdag gearriveerd in Italië. Het lijkt een kwestie van tijd voor de verdediger zijn handtekening zet bij Torino.

📹🛬#SCHUURS A TORINO Perr Schuurs è appena atterrato al terminal privati dell'aeroporto di #Torino Caselle: il difensore olandese è pronto a diventare un giocatore del @TorinoFC_1906. Arriva dall'@AFCAjax a titolo definitivo. #calciomercato
- Avatar
- Auteur
- Toro Goal
- Moment van plaatsen

Thilo Kehrer speelt de komende jaren voor West Ham United. De Premier League-club heeft de 25-jarige centrale verdediger voor zo'n 11 miljoen euro overgenomen van Paris Saint-Germain. Via bonussen kan dit bedrag nog met enkele miljoenen oplopen. De Duits international, die ook op het middenveld uit de voeten kan, heeft voor vier seizoenen getekend in Londen. (Bron: West Ham United)

Manchester United lijkt in de jacht op versterkingen uit te komen bij Chelsea-speler Christian Pulisic. De Amerikaans international is bij zijn huidige club niet verzekerd van een basisplaats en staat volgens Engelse media open voor een overstap binnen de Premier League. Pulisic heeft bij Chelsea nog een contract tot medio 2024. (Bron: The Athletic)