Van woensdag 19 januari tot en met zondag 6 februari is Nederland organisator van het EK zaalvoetbal en uiteraard is Oranje als gastland er ook bij. Dit zijn de uitslagen, het programma en de standen.

Het is voor het eerst sinds 2014 dat Nederland meedoet aan het EK zaalvoetbal, dat in 1996 de eerste editie kende. De beste prestatie was de vierde plaats in 1999. Bij de laatste drie deelnames (in 2001, 2005 en 2014) strandde Oranje al in de eerste ronde.

Om de groepsfase dit keer wel te overleven, moet de ploeg van bondscoach Max Tjaden bij de eerste twee eindigen in groep A. Titelverdediger Portugal is de zwaarste tegenstander in de groep.

Uitslagen, programma en standen

Eindstand groep A

  • 1. Portugal 3-9 (+6)
  • 2. Oekraïne 3-3 (+3)
  • 3. Nederland 3-3 (-3)
  • 4. Servië 2-3 (-6)

19 januari, 17.30 uur (Amsterdam): Servië-Portugal 2-4
19 januari, 20.30 uur (Amsterdam): Nederland-Oekraïne 3-2
23 januari, 14.30 uur (Amsterdam): Servië-Oekraïne 1-6
23 januari, 17.30 uur (Amsterdam): Portugal-Nederland 4-1
28 januari, 20.30 uur (Groningen): Oekraïne-Portugal 1-0
28 januari, 20.30 uur (Amsterdam): Servië-Nederland 3-2

Groep B

  • 1. Kazachstan 3-7 (+7)
  • 2. Finland 3-4 (-3)
  • 3. Italië 3-2 (-3)
  • 4. Slovenië 3-2 (-1)

20 januari, 17.30 uur (Groningen): Kazachstan-Slovenië 4-4
20 januari, 20.30 uur (Groningen): Italië-Finland 3-3
24 januari, 17.30 uur (Groningen): Italië-Slovenië 2-2
24 januari, 20.30 uur (Groningen): Finland-Kazachstan 2-6
28 januari, 17.30 uur (Amsterdam): Slovenië-Finland 1-2
28 januari, 17.30 uur (Groningen): Kazachstan-Italië 4-1

Groep C

  • 1. Rusland 2-6 (+10)
  • 2. Kroatië 2-3 (-2)
  • 3. Polen 2-1 (-2)
  • 4. Slowakije 2-1 (-6)

21 januari, 17.30 uur (Amsterdam): Rusland-Slowakije 7-1
21 januari, 20.30 uur (Amsterdam): Polen-Kroatië 3-1
25 januari, 17.30 uur (Amsterdam): Kroatië-Rusland 0-4
25 januari, 20.30 uur (Amsterdam): Polen-Slowakije 2-2
29 januari, 14.30 uur (Groningen): Slowakije-Kroatië 5-3
29 januari, 14.30 uur (Amsterdam): Rusland-Polen 5-1

Groep D

  • 1. Georgië 2-6 (+2)
  • 2. Spanje 2-4 (+4)
  • 3. Azerbeidzjan 2-1 (-1)
  • 4. Bosnië en Herzegovina 2-0 (-5)

22 januari, 14.30 uur (Groningen): Georgië-Azerbeidzjan 3-1
22 januari, 17.30 uur (Groningen): Spanje-Bosnië en Herzegovina 5-1
26 januari, 17.30 uur (Groningen): Bosnië en Herzegovina-Georgië 1-2
26 januari, 20.30 uur (Groningen): Spanje-Azerbeidzjan 2-2
29 januari, 17.30 uur (Groningen): Georgië-Spanje 0-8
29 januari, 17.30 uur (Amsterdam): Azerbeidzjan-Bosnië en Herzegovina 4-2