De clubs in de Eredivisie werken toe naar het nieuwe seizoen dat in het tweede weekend van september begint. Vanwege de coronaregels worden er vrijwel alleen binnenlandse oefenwedstrijden gespeeld. Dit zijn de vriendschappelijke duels van de achttien clubs.

ADO Den Haag

25 juli: Telstar-ADO Den Haag 0-0
31 juli: MVV-ADO Den Haag 0-0
8 augustus: Almere City-ADO Den Haag 1-2
15 augustus: NAC Breda-ADO Den Haag afgelast
22 augustus: Vitesse-ADO Den Haag 2-2
29 augustus: ADO Den Haag-AZ 1-0
4 september Sparta-ADO Den Haag 1-1

Ajax

8 augustus: Ajax-RKC Waalwijk 6-1
13 augustus: Ajax-FC Utrecht 5-1
18 augustus: Wolfsberger AC-Ajax 0-2
22 augustus: Red Bull Salzburg-Ajax 1-4
25 augustus: Ajax-Holstein Kiel 5-2
25 augustus: Ajax-Hertha BSC 1-0
29 augustus: Ajax-Eintracht Frankfurt 2-1
30 augustus: Ajax-Union Berlin 2-2
5 september: Ajax-FC Augsburg 1-0

AZ

25 juli: AZ-KRC Genk 0-1
1 augustus: FC Utrecht-AZ 1-0
5 augustus: AZ-PEC Zwolle 0-1
8 augustus: AZ-Lille 2-1
15 augustus AZ-AS Monaco 0-2
20 augustus: AZ-Fortuna Sittard afgelast
21 augustus: AZ-Telstar 1-1
29 augustus: ADO Den Haag-AZ 1-0
3 september: AZ-KAA Gent 1-1

FC Emmen

7 augustus: FC Emmen-SC Cambuur 2-5
11 augustus FC Emmen-FC Groningen 1-4
15 augustus: Telstar-FC Emmen 0-1
19 augustus: FC Emmen-Heracles 0-2
24 augustus: FC Emmen-PEC Zwolle 0-1
29 augustus: RW Essen-FC Emmen 1-0
5 september: FC Twente-FC Emmen 1-1

Feyenoord

9 augustus: Feyenoord-Sparta Rotterdam 3-0
16 augustus: Feyenoord-FC Twente 0-0
22 augustus: Borussia Dortmund-Feyenoord 1-3
22 augustus: MSV Duisburg-Feyenoord 1-2
25 augustus: Arminia Bielefeld-Feyenoord 0-0
28 augustus: Feyenoord-Hamburger SV 0-1
3 september: Club Brugge-Feyenoord 2-1

Fortuna Sittard

18 juli: Fortuna Sittard-RKSV Bekkersveld 9-1
25 juli: Fortuna Sittard-FC Dordrecht 2-1
10 augustus: FC Twente-Fortuna Sittard 2-1
20 augustus: AZ-Fortuna Sittard afgelast
26 augustus: Fortuna Sittard-VVV-Venlo 2-1
4 september: Jong FC Utrecht-Fortuna Sittard 0-3

FC Groningen

1 augustus: FC Groningen-Heracles Almelo 1-0
11 augustus: FC Emmen-FC Groningen 1-4
14 augustus: FC Groningen-PEC Zwolle 0-2
21 augustus: FC Volendam-FC Groningen 0-2
22 augustus: Almere City-FC Groningen 1-1
29 augustus: Werder Bremen-FC Groningen 4-0
4 september: FC Groningen-NEC 3-3
6 september: FC Groningen-Arminia Bielefeld 1-1

sc Heerenveen

1 augustus: NAC Breda-sc Heerenveen 1-0
7 augustus: sc Heerenveen-Vitesse 1-2
15 augustus: De Graafschap-sc Heerenveen 5-1
20 augustus: FC Utrecht-sc Heerenveen 4-1
29 augustus: VfL Osnabrück-sc Heerenveen 2-0
5 september: sc Heerenveen-PEC Zwolle 0-1

Heracles Almelo

27 juli: Heracles Almelo-Helmond Sport 5-0
1 augustus: FC Groningen-Heracles Almelo 1-0
9 augustus: Heracles Almelo-PEC Zwolle 0-1
15 augustus: Heracles Almelo-Go Ahead Eagles 2-0
16 augustus: Heracles Almelo-Sportfreunde Lotte
19 augustus: FC Emmen-Heracles Almelo 0-2
22 augustus: De Graafschap-Heracles Almelo 1-0
26 augustus: Heracles Almelo-Telstar 4-0
29 augustus: Heracles Almelo-MSV Duisburg 1-1
2 september: Heracles Almelo-Jong FC Utrecht 4-0
5 september: Eintracht Braunschweig-Heracles Almelo 2-0

PEC Zwolle

1 augustus: SC Cambuur-PEC Zwolle 2-0
5 augustus: AZ-PEC Zwolle 0-1
9 augustus: Heracles Almelo-PEC Zwolle 0-1
14 augustus: FC Groningen-PEC Zwolle 0-2
21 augustus: Team VVCS-PEC Zwolle 1-0
24 augustus: FC Emmen-PEC Zwolle 0-1
29 augustus: PEC Zwolle-FC Utrecht 0-2
5 september: sc Heerenveen-PEC Zwolle 0-1

PSV

31 juli: PSV-UNA afgelast
8 augustus: SC Verl-PSV 0-3
9 augustus: KFC Uerdingen 05-PSV 0-3
15 augustus: PSV-Vitesse 1-1
21 augustus: Willem II-PSV 1-1
22 augustus: PSV-Eintracht Frankfurt 1-2
29 augustus: Hertha BSC-PSV 0-4
3 september: PSV-Viktoria Köln 1-1

RKC Waalwijk

8 augustus: Ajax-RKC Waalwijk 6-1
14 augustus Almere City-RKC Waalwijk 4-2
18 augustus: RKC Waalwijk-NAC Breda 0-2
22 augustus NEC-RKC Waalwijk 2-1
25 augustus: SDCP-RKC Waalwijk 0-3
27 augustus: RKC Waalwijk-Sparta Rotterdam 1-1

Sparta Rotterdam

31 juli: Sparta Rotterdam-TOP Oss 3-1
9 augustus: Feyenoord-Sparta Rotterdam 3-0
15 augustus: RC Lens-Sparta Rotterdam afgelast
18 augustus: Sparta Rotterdam-Telstar 0-0
22 augustus: Sparta Rotterdam-NAC Breda 1-1
27 augustus: RKC Waalwijk-Sparta Rotterdam 1-1
4 september Sparta Rotterdam-ADO Den Haag 1-1
7 september: Borussia Dortmund-Sparta Rotterdam 2-1

FC Twente

7 augustus: FC Twente-Excelsior '31 3-1
10 augustus: FC Twente-Fortuna Sittard 2-1
16 augustus: Feyenoord-FC Twente 0-0
22 augustus: FC Twente-Go Ahead Eagles 2-0
29 augustus: FC Twente-Holstein Kiel 3-2
5 september: FC Twente-FC Emmen 1-1

FC Utrecht

18 juli: Antwerp-FC Utrecht 0-0
23 juli: FC Utrecht-KRC Genk 3-3
1 augustus: FC Utrecht-AZ 1-0
13 augustus: Ajax-FC Utrecht 5-1
15 augustus: FC Utrecht-Excelsior: 5-1
20 augustus: FC Utrecht-sc Heerenveen 4-1
29 augustus: PEC Zwolle-FC Utrecht 0-2

Vitesse

18 juli: Vitesse-Jong FC Utrecht 3-3
26 juli: FC Volendam-Vitesse 0-5
31 juli: Vitesse-Westerlo 4-2
7 augustus: sc Heerenveen-Vitesse 1-2
15 augustus: PSV-Vitesse 1-1
22 augustus: Vitesse-ADO Den Haag 2-2
23 augustus: Vitesse-Go Ahead Eagles 4-0
28 augustus: Fortuna Düsseldorf-Vitesse 2-2
5 september: Vitesse-SV Darmstadt 98 2-2

VVV-Venlo

21 juli: Sporting ST-VVV-Venlo 0-19
26 juli: EVV-VVV-Venlo 0-2
14 augustus: Willem II-VVV-Venlo 2-1
18 augustus: Reuver-VVV-Venlo 0-16
21 augustus: Jong PSV-VVV-Venlo afgelast
26 augustus: Fortuna Sittard-VVV-Venlo 2-1
29 augustus: VVV-Venlo-SV Straelen 0-1
4 september: VVV-Venlo-Borussia Mönchengladbach 0-4

Willem II

8 augustus: Willem II-IJsselmeervogels afgelast
14 augustus: Willem II-VVV-Venlo 2-1
21 augustus: Willem II-PSV 1-1
25 augustus: KAA Gent-Willem II 1-1
29 augustus: Willem II-Team VVCS 2-2
4 september: KRC Genk-Willem II afgelast