De Eredivisie-clubs starten met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dit is een overzicht met alle oefenwedstrijden per club.

ADO Den Haag
30 juni: LVV Lugdunum (0-7-zege)
4 juli: Laakkwartier (1-10-zege)
7 juli: SVV Scheveningen (1-3-zege)
9 juli: VV Goes (2-1-nederlaag)
10 juli: VV WHS (0-2-zege)
13 juli: De Jonge Spartaan (0-10-zege)
17 juli: FC Dordrecht (0-2 nederlaag)
21 juli: FC Oss (0-3-nederlaag)
25 juli: Athletic Bilbao (2-3-zege)
28 juli: Panathinaikos (3-1-zege)
3 augustus: Aris Saloniki

Ajax
23 juni: VVSB (0-7-zege)
26 juni: SC Preussen Münster (3-1-nederlaag)
30 juni: SV Lippstadt 08 (0-9-zege)
7 juli: FC Nordsjaelland (1-3-nederlaag)
7 juli: Steaua Boekarest (1-1)
13 juli: Anderlecht (1-3-nederlaag)
19 juli: Wolverhampton Wanderers (1-1)
19 juli: Walsall (2-0-nederlaag)
26 juli: Konyaspor (0-1-nederlaag)

AZ
29 juni: Regioteam (5-2-zege)
30 juni: Regioselectie Amersfoort (0-3-zege)
7 juli: FC Midtjylland (1-1)
14 juli: Lokeren (2-0-zege)
18 juli: Panathinaikos (2-0-zege)
21 juli Jong AZ (4-0-zege)
22 juli: Zulte Waregem (0-1-zege)

FC Emmen
6 juli: SVV '04 (0-11-zege)
7 juli: VV Emmen (2-3-zege)
12 juli: Rolder Boys (0-10-zege)
14 juli: Heracles Almelo (0-1-nederlaag)
15 juli: Drents Verbond (9-0-zege)
18 juli: Jong AZ (3-2-zege)
21 juli: FC Groningen (0-1-zege)
25 juli: FC Twente (1-5-zege)
4 augustus: Go Ahead Eagles

Excelsior
7 juli: Westland Elftal (3-7-zege)
10 juli: ASWH (3-4-zege)
14 juli: PEC Zwolle (0-5-nederlaag)
20 juli: Go Ahead Eagles (0-0)
28 juli: NAC Breda (4-1-zege)

Feyenoord
30 juni: SDC Putten (1-8-zege)
7 juli: Zeeuws Elftal (0-2-zege)
11 juli: BSC Young Boys (3-0-nederlaag)
13 juli: FC Basel (0-5-zege)
21 juli: Fenerbahçe (3-3)
29 juli: Levante (2-1-zege)

Fortuna Sittard
7 juli: VV Sittard (0-13-zege)
14 juli: Valenciennes (1-1)
19 juli: Antalyaspor (0-1-nederlaag)
22 juli: Göztepe SK (1-1)
28 juli: Bayer Leverkusen (0-2-nederlaag)
31 juli: BVV Barendrecht (2-2)

De Graafschap
7 juli: DZC '68 (1-6-zege)
10 juli: Silvolde (1-8-zege)
20 juli: SC Cambuur (0-3-zege)
24 juli: FC Groningen (1-3-nederlaag)
28 juli: IJsselmeervogels (3-2-nederlaag)
31 juli: Aris Thessaloniki (0-1-nederlaag)

FC Groningen
30 juni: RWE Eemsmond (0-16-zege)
4 juli: Nieuw-Buinen (1-2-zege)
7 juli: 't Fean '58 (0-16-zege)
13 juli: SV Meppen (2-1-zege)
18 juli: KFC Uerdingen 05 (0-1-nederlaag)
21 juli: FC Emmen (0-1-nederlaag)
24 juli: De Graafschap (1-3-zege)
29 juli: Werder Bremen (0-0)
4 augustus: Caen

sc Heerenveen
27 juni: Regioteam (10-1-zege)
30 juni: Drachtster Boys (0-2-zege)
3 juli: SC Stiens (0-12-zege)
7 juli: Borussia Mönchengladbach II (3-3)
18 juli: FC Twente (1-1)
21 juli: Kayserispor (2-1-zege)
28 juli: Hoffenheim (2-8-nederlaag)
4 augustus: Levante

Heracles Almelo
7 juli: Almelose Selectie (1-7-zege)
8 juli: SV Meppen (2-0-nederlaag)
14 juli: FC Emmen (1-0-zege)
15 juli: Jong Ajax (3-1-zege)
20 juli: SF Lotte (1-2-nederlaag)
21 juli: SC Preussen Münster (2-2)
24 juli: FC Volendam (5-2-zege)
25 juli: Almere City FC (2-1-zege)
28 juli: Kasimpasa (1-1)
31 juli: Jong Rosenborg BK (5-0-zege)
1 augustus: Fiorentina (0-2-nederlaag)

NAC Breda
7 juli: Madese Boys (1-5-zege)
10 juli: VV Victoria (1-7-zege)
14 juli: Sparta Rotterdam (3-1-nederlaag)
21 juli: Sheffield Wednesday (1-0-nederlaag)
28 juli: Excelsior (4-1-nederlaag)
4 augustus: Manchester City EDS

PEC Zwolle
29 juni: VV Berkum (3-1-zege)
3 juli: SC Genemuiden (1-4-zege)
7 juli: FC Dalfsen (0-5-zege)
10 juli: SV Meppen (2-5-zege)
14 juli: Excelsior (5-0-zege)
21 juli: Hannover '96 (1-3-nederlaag)
28 juli: Levante UD (3-1-zege)
31 juli: Konyaspor (1-2-nederlaag)
4 augustus: RKC Waalwijk

PSV
7 juli: Anderlecht (5-3-nederlaag)
14 juli: Xamax Neuchâtel (1-1)
18 juli: Galatasaray (3-1-zege)
24 juli: Olympiakos Piraeus (4-0 zege)
28 juli: Valencia (2-1-zege)

FC Utrecht
30 juni: DHSC (1-9-zege)
4 juli: COV Desto (0-14-zege)
6 juli: Ross County (2-0-zege)
28 juli: Portsmouth (1-1)
2 augustus: Levante (2-2)

Vitesse
6 juli: Wolfsberger AC (2-1-nederlaag)
9 juli: Shakhtar Donetsk (1-4-nederlaag)
13 juli: FK Arsenal Tula (2-2)
17 juli: Lokomotiv Moskou (3-0-zege)

VVV-Venlo
30 juni: SV Blerick (0-10-zege)
3 juli: Sparta '18 (0-7-zege)
7 juli: Veritas (1-7-zege)
10 juli: SVEB (0-16-zege)
18 juli: RKSV Wittenhorst (0-1-zege)
21 juli: De Treffers (0-3-zege)
27 juli: FC Twente (2-1)
30 juli: Werder Bremen (1-1)
4 augustus: FC Volendam

Willem II
7 juli: Diessense selectie (0-10-zege)
11 juli: VV Dongen (0-9-zege)
14 juli: KAA Gent (1-1)
25 juli: Sparta Rotterdam (0-2-nederlaag)
28 juli: KV Mechelen (0-1-nederlaag)