De beste landen van Afrika strijden van 14 januari tot en met 5 februari om de Afrika Cup. Een overzicht van alle wedstrijden op het toernooi in Gabon.

Pouleindeling

Groep A
1. Burkina Faso 3-5 (5-2)
2. Kameroen 3-5 (3-2)
3. Gabon 3-3 (2-2)
4. Guinee-Buissau 3-1 (1-5)

Groep B
1. Senegal 3-7 (6-2)
2. Tunesië 3-6 (6-5) 
3. Algerije 3-2 (5-6)
4. Zimbabwe 3-1 (4-8)

Groep C
1. DR Congo 3-7 (6-3)
2. Marokko 3-6 (4-2)
3. Ivoorkust 3-2 (2-3)
4. Togo 3-1 (2-6)

Groep D
1. Egypte 3-7 (2-0)
2. Ghana 3-6 (2-1)
3. Mali 3-2 (1-2)
4. Uganda 2-1 (1-3)

Wanneer Wedstrijd Groep Speelstad
14 januari Gabon-Guinee-Bissau 1-1 A Libreville
14 januari Burkina Faso-Kameroen 1-1 A Libreville
15 januari Algerije-Zimbabwe 2-2 B Franceville
15 januari Tunesië-Senegal 0-2 B Franceville
16 januari Ivoorkust-Togo 0-0 C Oyem
16 januari DR Congo-Marokko 1-0 C Oyem
17 januari Ghana-Uganda 1-0 D Port-Gentil
17 januari Mali-Egypte 0-0 D Port-Gentil
18 januari Gabon-Burkina Faso 1-1 A Libreville
18 januari Kameroen-Guinee-Bissau 2-1 A Libreville
19 januari Algerije-Tunesië 1-2 B Franceville
19 januari Senegal-Zimbabwe 2-0 B Franceville
20 januari Ivoorkust-DR Congo 2-2 C Oyem
20 januari Marokko-Togo 3-1 C Oyem
21 januari Ghana-Mali 1-0 D Port-Gentil
21 januari Egypte-Uganda 1-0 D Port-Gentil
22 januari Kameroen-Gabon 0-0 A Libreville
22 januari Guinee-Bissau-Burkina Faso 0-2  A Franceville
23 januari Senegal-Algerije 2-2 B Franceville
23 januari Zimbabwe-Tunesië 2-4 B Libreville
24 januari Marokko-Ivoorkust 1-0 C Oyem
24 januari Togo-DR Congo 1-3 C Port-Gentil
25 januari Egypte-Ghana 1-0 D Port-Gentil
25 januari Uganda-Mali 1-1 D Oyem

28 januari, 17.00 uur Kwartfinale: Burkina Faso-Tunesië 2-0                     Libreville
28 januari, 20.00 uur Kwartfinale: Senegal-Kameroen 0-0 (4-5 n.s.)         Franceville
29 januari, 17.00 uur Kwartfinale: DR Congo-Ghana 1-2                           Oyem
29 januari, 20.00 uur Kwartfinale: Egypte-Marokko 1-0                              Port-Gentil

1 februari, 20.00 uur Burkina Faso-Egypte 1-1 (3-4 n.s.)                          Libreville
2 februari, 20.00 uur Ghana-Kameroen 0-2                                               Franceville

4 februari 20.00 uur Wedstrijd om plaats drie: Burkina Faso-Ghana 1-0  Port-Gentil

5 februari 20.00 uur Finale: Egypte-Kameroen 1-2                                     Libreville