De eredivisieclubs zijn volop bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Een overzicht per club van alle oefenwedstrijden.

(t) = thuiswedstrijd
(u) = uitwedstrijd
(n) = neutraal terrein

ADO Den Haag
- 4 juli, 19.00 uur: Laakkwartier (u) (12-1 winst)
- 8 juli, 19.00 uur: SVV Scheveningen (u) (2-0 winst)
- 11 juli, 17.00 uur: Burton Albion (n) (1-0 verlies)
- 22 juli, 19.00 uur: Genclerbirligi (n) (2-0 verlies)
- 25 juli, 14.30 uur: Veria FC (t) (2-1 verlies)
- 31 juli, 19.00 uur: Real Mallorca (t) (1-0 winst)

Ajax
- 4 juli, 16.00 uur: Dinamo Moskou (n) (2-2 gelijk)
- 10 juli, 16.30 uur: FC Nordsjaelland (n) (3-1 verlies)
- 10 juli, 19.30 uur: Panathinaikos (n) (2-0 winst)
- 17 juli, 19.00 uur: VfL Wolfsburg (t) (1-1 gelijk)
- 22 juli, 19.30 uur: Saint-Étienne (n) (1-0 verlies)

AZ
- 4 juli, 17.30 uur: Regioteam (n) (7-2 winst)
- 8 juli, 19.00 uur: AFC'34 (u) (8-1 winst)
- 11 juli, 16.00 uur: Fortuna Sittard (u) (5-0 winst)
- 14 juli, 19.00 uur: Dundee United (n) (3-1 winst)
- 18 juli, 16.00 uur: Telstar (t) (3-0 winst)

SC Cambuur
- 3 juli, 19.00 uur: DTD (u) (2-1 winst)
- 4 juli, 18.00 uur: Drachtster Boys (u) (7-0 winst)
- 8 juli, 19.00 uur: Regio Kootstertille (u)  (7-0 winst)
- 11 juli, 19.00 uur: Almere City (n) (0-0 gelijk)
- 17 juli, 19.00 uur: FC Volendam (n) (2-1 winst)
- 18 juli, 17.00 uur: De Graafschap (n) (3-2 verlies)
- 21 juli, 18.30 uur: Kasimpasa (n) (2-1 verlies)
- 24 juli, 17.00 uur: 1.FC Köln (n) (2-1 verlies)

De Graafschap
- 4 juli, 20.00 uur: VIOD (u) (9-0 winst)
- 9 juli, 19.00 uur: DZSV Dinxperlo (u) (8-1 winst)
- 11 juli, 16.00 uur: Preussen Munster (n) (2-0 verlies)
- 16 juli, 19.00 uur: Ruurlo (u) (6-1 winst)
- 18 juli, 17.00 uur: Cambuur (n) (3-2 winst)
- 23 juli, 19.00 uur: FC Winterswijk (u) (5-0 winst)
- 26 juli, 14.00 uur: FC Lienden (u) (2-0 winst)
- 30 juli, 19.00 uur: vv Dieren (u) (9-0 winst)

Excelsior
- 4 juli, 14.30 uur: Westlands Eltal (n) (6-2 winst)
- 11 juli, 20.00 uur: FC Oss (u) (1-1 gelijk)
- 17 juli, 20.00 uur: SV Grol (u) (4-0 winst)
- 18 juli, 20.00 uur: Go Ahead Eagles (n) (2-0 winst)
- 25 juli, 18.00 uur: FC Den Bosch (u) (1-0 verlies)
- 2 augustus, 14.30 uur: Telstar (u) (2-1 gewonnen)
- 4 augustus, 20.00 uur: De Meern (u) (4-0 gewonnen)

Feyenoord
- 4 juli, 11.00 uur: SC Feyenoord (t) (3-0 winst)
- 8 juli, 18.00 uur: SV Kematen (u) (8-1 winst)
- 12 juli, 16.00 uur: Fortuna Düsseldorf (n) (2-0 winst)
- 18 juli, 16.30 uur: VVV-Venlo (n) (2-1 verlies)
- 23 juli, 20.00 uur: Southampton (t) (3-0 verlies)
- 1 augustus, 20.00 uur: Olympiakos (t) (3-1 verlies)

FC Groningen
- 3 juli, 19.00 uur: RWE Eemsmond (n) (18-1 winst)
- 4 juli, 19.00 uur: SC Stadspark (u) (9-0 winst)
- 11 juli, 16.00 uur: FC Emmen (n) (5-1 winst)
- 18 juli, 14.30 uur: Southampton (t) (3-0 verlies)
- 26 juli, 12.30 uur: Roda JC (n) (2-1 winst)

Heerenveen
- 2 juli, 19.30 uur: vv Buitenpost (u) (9-0 winst)
- 3 juli, 19.30 uur: VVOG (u) (3-2 winst)
- 9 juli, 19.00 uur: Motherwell (n) (0-0 gelijk)
- 11 juli, 19.00 uur: FC Volendam (n) (4-1 winst)
- 17 juli, 19.00 uur: MVV (n) (1-0 winst)
- 21 juli, 19.00 uur: Almere City (n) (1-1 gelijk)
- 1 augustus, 19.30 uur: Real Mallorca (t) (1-0 verlies)

Heracles
- 4 juli , 19.00 uur: SVZW (u) (3-0 winst)
- 11 juli, 14.30 uur: Almelose selectie (n) (8-0 winst)
- 15 juli, 17.00 uur: VfL Bochum (n) (1-1 gelijk)
- 17 juli, 16.00 uur: Viktoria Köln (n) (3-0 verlies)
- 21 juli, 19.00 uur: FC Oss (n) (2-1 winst)
- 25 juli, 16.00 uur: Sivasspor (n) (2-2 gelijk)
- 1 augustus, 15.30 uur: Veria FC (n) (2-1 winst)

NEC
- 4 juli, 18.30 uur: DIO’30 (u) (6-0 winst)
- 11 juli, 18.30 uur: SC N.E.C. (t) (8-0 winst)
- 14 juli, 19.00 uur: Terschuurse Boys (u) (9-0 winst)
- 18 juli, 14.30 uur: Sparta Nijkerk (u) (5-0 winst)
- 21 juli, 18.30 uur: Achilles '29 (u) (1-0 winst)
- 25 juli, 16.00 uur: Ross County (u) (2-0 winst)
- 1 augustus, 19.00 uur: Levante (t) (1-1 gelijk)

PEC
- 30 juni, 20.00 uur: sv Hatto Heim (u) (9-0 winst)
- 7 juli, 19.30 uur: SC Genemuiden (u) (4-1 winst)
- 11 juli, 17.00 uur: Dnjepr Dnjep. (n) (2-2 gelijk)
- 17 juli, 19.00 uur: Sparta (n) (3-1 winst)
- 21 juli, 19.30 uur: Mersin Idman Yurdu (n) (5-1 winst)
- 25 juli, 17.00 uur: Levante: (n) (3-1 verlies)
- 1 augustus, 16.00 uur: VVV-Venlo (u) (2-1 winst)

PSV
- 5 juli, 14.30 uur: sv DOSKO (u) (6-0 winst)
- 11 juli, 17.00 uur: FC Basel (n) (3-2 verlies)
- 15 juli, 20.30 uur: Olympique Lyon (n) (2-0 winst)
- 17 juli, 17.00 uur: AS Monaco (n) (3-1 verlies)
- 21 juli, 19.00 uur: FC Eindhoven (t) (4-0 winst)
- 25 juli, 20.30 uur: Valencia (n) (1-0 verlies)

Roda JC
- 4 juli, 18.00 uur: LHC (u) (7-0 winst)
- 11 juli, 18.00 uur: FC Gulpen (u) (26-0 winst)
- 18 juli, 18.00 uur: EVV (u) (2-1 winst)
- 21 juli, 19.00 uur: Alemannia Aachen (t) (1-0 verlies)
- 26 juli, 12.30 uur: FC Groningen (n) (2-1 verlies)

FC Twente 
- 8 juli, 19.00 uur: Regioselectie (n) (7-1 winst)
- 11 juli, 14.30 uur: Twenterand-selectie (n) (16-0 winst)
- 15 juli, 19.30 uur: SDV Barneveld (u) (4-0 winst)
- 18 juli, 15.00 uur: Achilles '29 (u) (3-0 winst)
- 22 juli, 19.00 uur: Sivasspor (n) (2-0 winst)
- 25 juli, 16.00 uur: Genclerbirligi (n) (5-0 verlies)
- 29 juli, 19.00 uur: Olympiakos (n) (2-1 verlies)
- 2 augustus, 17.30 uur: Schalke 04 (u) (1-1)

FC Utrecht
- 26 juni, 19.00 uur: SDC Putten (u) (4-0 winst)
- 30 juni, 19.00 uur: Regioteam (n) (6-0 winst)
- 4 juli, 18.00 uur: SV Zevenhoven (u) (8-0 winst)
- 7 juli, 19.00 uur: Achilles '29 (u) (3-0 winst)
- 14 juli, 19.00 uur: FC Ambacht (u) (6-1 winst)
- 16 juli, 19.00 uur: Dundee United (n) (4-0 winst)
- 24 juli, 15.00 uur: Derby County (t) (3-2 verlies)
- 1 augustus, 15.00 uur: Ipswich Town (u) (1-1 gelijk)

Vitesse
- 4 juli, 10.00 uur: KV Oostende (n) (2-2 gelijk)
- 10 juli, 19.30 uur: Dundee United (n) (4-0 winst)
- 14 juli, 18.30 uur: Sparta Praag (n) (1-1 gelijk)
- 17 juli, 19.30 uur: Rizespor (n) (1-0 winst)
- 22 juli, 19.00 uur: Asteras Tripoli (n) (3-2 winst)

Willem II
- 27 juni, 18.00 uur: RKDSV Diessen (u) (8-0 winst)
- 1 juli, 19.00 uur: Jong Brabant (n) (12-0 winst)
- 3 juli, 18.00 uur: Sporting Charleroi (6-1 verlies)
- 10 juli, 19.00 uur: KVC Westerlo (n) (0-0 gelijk)
- 14 juli, 19.00 uur: Helmond Sport (n) (1-1 gelijk)
- 1 augustus, 14.30 uur: Sivasspor (t) (1-0 winst)