Voetbal Barcelona-trainer Enrique verlengt contract tot medio 2017
Dat maakte voorzitter Josep-Maria Bartomeu dinsdag bekend in een toespraak.
De preses zei maandag al dat een vervroegd vertrek van Enrique totaal niet aan de orde was. ''Hij heeft in zijn eerste seizoen een tien met een griffel verdiend. Er is geen enkele reden om met hem te breken'', liet Bartomeu weten.
Onder leiding van Enrique won Barcelona afgelopen zaterdag de Champions League, door in de finale Juventus met 3-1 te verslaan. Ook werd de club dit seizoen kampioen van Spanje en werd de Copa del Rey gewonnen.
De 45-jarige Enrique had nog een contract tot medio 2016, maar wilde zaterdag na de Champions League-finale in Berlijn nog niet zeggen dat hij ook volgend seizoen trainer is van Barcelona.
Enrique is sinds 19 mei 2014 trainer van de Catalaanse club. Hij maakte toen de overstap van Celta de Vigo en volgde de Argentijn Gerardo Martino op, die wegens teleurstellende resultaten vertrok uit Camp Nou.
Als speler kwam hij 207 duels uit voor de hoofdmacht van Barcelona. Enrique is 61-voudig Spaans international.
Video: Barcelona bindt succestrainer Enrique