
Voetbal 'Bayern München is andere ploeg zonder Robben en Ribéry'
"Wij zijn een andere ploeg zonder Ribéry en Robben", zei Guardiola. "We hebben het probleem dat we geen spelers hebben voor één-tegen-één-situaties."
"Maar dat is soms gewoon zo. Er doen nu andere spelers mee en je moet je stijl dan aanpassen aan hen."
Bayern speelde in de kwartfinale met 0-0 gelijk tegen Bayer en won uiteindelijk na strafschoppen. De Duitse koploper heeft nu in de laatste drie wedstrijden slechts één keer gescoord.
De 'Rekordmeister' moest het in die vorige drie duels doen zonder Ribéry, die een kleine maand geleden een enkelblessure opliep in de Champions League-wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk (7-0 winst).
Robben ligt er bovendien zo'n zes weken uit nadat hij eind maart in het verloren duel met Borussia Mönchengladbach (2-0 verlies) uitviel met een buikspierblessure.
Kortaf
Guardiola was woensdag nog kortaf toen hem gevraagd werd wanneer Ribéry weer kan spelen. "Ik weet het niet. Vraag het maar aan de doktoren."
De Spaanse coach toonde zich wel zeer tevreden over het duel met Bayer Leverkusen. "Ik weet hoe moeilijk het is om tegen deze ploeg te spelen. Ze hebben niet gescoord tegen ons, terwijl ze de laatste duels heel veel doelpunten maakten. Dit was een goede wedstrijd waarin we altijd de controle hadden."
Bayern neemt het zaterdag in de competitie thuis op tegen middenmoter Eintracht Frankfurt. De ploeg uit München heeft met nog zeven duels te gaan tien punten voorsprong op de nummer twee VfL Wolfsburg.
Eerder
- 08 apr 2015 om 22:51De Vrij en Braafheid met Lazio naar eindstrijd, Van der Wiel finalist met PSG
- 04 apr 2015 om 17:25Lewandowski helpt Bayern langs Dortmund, HSV en Stuttgart onderuit
- 02 apr 2015 om 07:42Lahm roept Guardiola op snel contract te verlengen
- 01 apr 2015 om 14:12Bayern München moet Alaba zeven weken missen
- 24 mrt 2015 om 08:13'Robben zeker zes weken uit de roulatie'