Alle clubs hebben een trainer vastgelegd voor het nieuwe seizoen. Een overzicht.

Uitgangspunt bij de trainer in 2015/2016 is of de betreffende coach een doorlopende verbintenis heeft.

ADO Den Haag:

Trainer 2015/2016: Henk Fraser
In dienst als hoofdtrainer sinds: februari 2014
Contract tot: medio 2016

Ajax:

Trainer 2015/2016: Frank de Boer
In dienst als hoofdtrainer sinds: december 2010
Contract tot: medio 2017

AZ:

Trainer 2015/2016: John van den Brom
In dienst sinds: september 2014
Contract tot: medio 2016

SC Cambuur:

Trainer 2015/2016: Henk de Jong
In dienst als hoofdtrainer sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2017

Excelsior:

Trainer 2015/2016: Fons Groenendijk
In dienst als hoofdtrainer sinds: 27 juni 2015
Contract tot: 1 juli 2017

Feyenoord:

Trainer 2015/2016: Giovanni van Bronckhorst
In dienst als hoofdtrainer sinds: mei 2015
Contract tot: medio 2017

De Graafschap:

Trainer 2015/2016: Jan Vreman
In dienst als hoofdtrainer sinds: januari 2014
Contract tot: medio 2016

FC Groningen:

Trainer 2015/2016: Erwin van de Looi
In dienst als hoofdtrainer sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2016

sc Heerenveen:

Trainer 2015/2016: Dwight Lodeweges
In dienst sinds: juli 2014
Contract tot: medio 2016

Heracles Almelo:

Trainer 2015/2016: John Stegeman
In dienst als hoofdtrainer sinds: september 2014
Contract tot: medio 2016

NEC

Trainer 2015/2016: Ernest Faber
In dienst sinds: juni 2015
Contract tot: medio 2017

PEC Zwolle:

Trainer 2015/2016: Ron Jans
In dienst sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2016

PSV:

Trainer 2015/2016: Phillip Cocu
In dienst als hoofdtrainer sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2017

Roda JC:

Trainer 2015/2016: Darije Kalezic
In dienst sinds: juni 2015
Contract tot: juli 2017

FC Twente:

Trainer 2015/2016: Alfred Schreuder
In dienst als hoofdtrainer sinds: juli 2014
Contract tot: medio 2019

FC Utrecht:

Trainer 2015/2016: Erik ten Hag
In dienst vanaf: juli 2015
Contract tot: medio 2017

Vitesse:

Trainer 2015/2016: Peter Bosz
In dienst sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2016

Willem II:

Trainer 2015/2016: Jurgen Streppel
In dienst sinds: juli 2011
Contract tot: medio 2017