In de aanloop naar het WK worden er veel oefeninterlands afgewerkt. Een overzicht van de vriendschappelijke duels van de 32 WK-deelnemers.

Brazilië:

3 juni: Panama (Goiana, Brazilië) 4-0
6 juni: Servië (Sao Paulo, Brazilië) 1-0

Kroatië:

31 mei: Mali (Osijek, Kroatië) 2-1
6 juni: Australië (Salvador, Brazilië) 1-0

Mexico:

28 mei: Israël (Mexico Stad, Mexico) 3-0
31 mei: Ecuador (Arlington, Verenigde Staten) 3-1
3 juni: Bosnië (Chicago, Verenigde Staten) 0-1
6 juni: Portugal (Foxborough, Verenigde Staten) 0-1

Kameroen:

26 mei: Macedonië (Kufstein, Oostenrijk) 2-0
29 mei: Paraguay (Kufstein, Oostenrijk) 1-2
1 juni: Duitsland (Mönchengladbach, Duitsland) 2-2

Nederland:

17 mei: Ecuador (Amsterdam, Nederland) 1-1
31 mei: Ghana (Rotterdam, Nederland) 1-0
4 juni: Wales (Amsterdam, Nederland) 2-0

Spanje:

30 mei: Bolivia (Sevilla, Spanje) 2-0
7 juni: El Salvador (Washington, Verenigde Staten) 2-0

Chili:

30 mei: Egypte (Santiago, Chili) 3-2
4 juni: Noord-Ierland (Valparaiso, Chili) 2-0

Australië:

26 mei: Zuid-Afrika (Sydney, Australië) 1-1
6 juni: Kroatië (Salvador, Brazilië) 0-1

Colombia:

31 mei: Senegal (Buenos Aires, Argentinië) 2-2
6 juni: Jordanië (Buenos Aires, Argentinië) 3-0

Japan:

27 mei: Cyprus (Saitama, Japan) 1-0
2 juni: Costa Rica (Tampa, Verenigde Staten) 3-1
6 juni: Zambia (Tampa, Verenigde Staten) 4-3

Griekenland:

31 mei: Portugal (Lissabon, Portugal) 0-0
3 juni: Nigeria (Chester, Verenigde Staten) 0-0
6 juni: Bolivia (Harrison, Verenigde Staten) 2-1

Ivoorkust:

30 mei: Bosnië (St. Louis, Verenigde Staten) 1-2
4 juni: El Salvador (Frisco, Verenigde Staten) 2-1

Engeland:

30 mei: Peru (Londen, Engeland) 3-0
4 juni: Ecuador (Miami, Verenigde Staten) 2-2
7 juni: Honduras (Miami, Verenigde Staten) 0-0

Uruguay:

30 mei: Noord-Ierland (Montevideo, Uruguay) 1-0
4 juni: Slovenië (Montevideo, Uruguay) 2-0

Italië:

31 mei: Ierland (Londen, Engeland) 0-0
4 juni: Luxemburg (Verona, Italië) 1-1

Costa Rica:

2 juni: Japan (Tampa, Verenigde Staten) 1-3
7 juni: Ierland (Foxboro, Verenigde Staten) 1-1

Frankrijk:

27 mei: Noorwegen (Parijs, Frankrijk) 4-0
1 juni: Paraguay (Nice, Frankrijk) 1-1
8 juni: Jamaica (Villeneuve-d’Ascq, Frankrijk) 8-0

Zwitserland:

30 mei: Jamaica (Luzern, Zwitserland) 1-0
3 juni: Peru (Luzern, Zwitserland) 2-0

Ecuador:

17 mei: Nederland (Amsterdam, Nederland) 1-1
31 mei: Mexico (Airlington, Verenigde Staten) 1-3
4 juni: Engeland (Miami, Verenigde Staten) 2-2

Honduras:

29 mei: Turkije (Washington, Verenigde Staten) 0-2
1 juni: Israël (Houston, Verenigde Staten) 2-4
7 juni: Engeland (Miami, Verenigde Staten) 0-0

Argentinië:

4 juni: Trinidad en Tobago (La Plata, Argentinië) 3-0
7 juni: Slovenië (Buenos Aires, Argentinië) 2-0

Bosnië:

30 mei: Ivoorkust (St. Louis, Verenigde Staten) 2-1
3 juni: Mexico (Chicago, Verenigde Staten) 1-0

Nigeria:

28 mei: Schotland (Londen, Engeland) 2-2
3 juni: Griekenland (Chester, Verenigde Staten) 0-0
7 juni: Verenigde Staten (Jacksonville, Verenigde Staten)

Iran:

18 mei: Wit-Rusland (Kapfenberg, Oostenrijk) 0-0
26 mei: Montenegro (Hartberg, Oostenrijk) 0-0
30 mei: Angola (Hartberg, Oostenrijk) 1-1
8 juni: Trinidad en Tobago (Sao Paulo, Brazilië) 2-0

Duitsland:

13 mei: Polen (Hamburg, Duitsland) 0-0
1 juni: Kameroen (Mönchengladbach, Duitsland) 2-2
6 juni: Armenië (Mainz, Duitsland) 6-1

Portugal:

31 mei: Griekenland (Lissabon, Portugal) 0-0
6 juni: Mexico (Foxboro, Verenigde Staten) 1-0
10 juni: Ierland (East Rutherford, Verenigde Staten)

Verenigde Staten:

27 mei: Azerbeidzjan (San Francisco, Verenigde Staten) 2-0
1 juni: Turkije (Harrison, Verenigde Staten) 2-1
7 juni: Nigeria (Jacksonville, Verenigde Staten)

Ghana:

31 mei: Nederland (Rotterdam, Nederland) 0-1
9 juni: Zuid-Korea (Miami, Verenigde Staten) 4-0

Algerije:

31 mei: Armenië (Sion, Zwitserland) 3-1
4 juni: Roemenië (Genève, Zwitserland) 2-1

België:

26 mei: Luxemburg (Genk, België) 5-1
1 juni: Zweden (Solna, Zweden) 2-0
7 juni: Tunesië (Brussel, België) 1-0

Zuid-Korea:

28 mei: Tunesië (Seoul, Zuid-Korea) 0-1
9 juni: Ghana (Miami, Verenigde Staten) 0-4

Rusland:

26 mei: Slowakije (Sint-Petersburg, Rusland) 1-0
31 mei: Noorwegen (Oslo, Noorwegen) 1-1
6 juni: Marokko (locatie nog onbekend) 2-0