Bijna alle clubs hebben duidelijkheid verschaft over hun trainer voor het volgend seizoen. Een overzicht.

Uitgangspunt bij de trainer in 2014/2015 is of de betreffende coach een doorlopende verbintenis heeft.

ADO Den Haag:

Trainer 2014/2015: Henk Fraser
Huidige trainer: Henk Fraser
In dienst als hoofdtrainer sinds: februari 2014
Contract tot: medio 2016

Ajax:

Trainer 2014/2015: Frank de Boer
Huidige trainer: Frank de Boer
In dienst als hoofdtrainer sinds: december 2010
Contract tot: medio 2017

AZ:

Trainer 2014/2015: Marco van Basten
Huidige trainer: Dick Advocaat
In dienst sinds: oktober 2013
Contract tot: medio 2014

SC Cambuur:

Trainer 2014/2015: Henk de Jong
Huidige trainer: Henk de Jong
In dienst sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2015

Feyenoord:

Trainer 2014/2015: Fred Rutten
Huidige trainer: Ronald Koeman
In dienst sinds: juli 2011
Contract tot: medio 2014

Go Ahead Eagles:

Trainer 2014/2015: Nog niet bekend
Huidige trainer: Foeke Booy
In dienst sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2014

FC Groningen:

Trainer 2014/2015: Erwin van de Looi
Huidige trainer: Erwin van de Looi
In dienst als hoofdtrainer sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2015

sc Heerenveen:

Trainer 2014/2015: Dwight Lodeweges
Huidige trainer: Marco van Basten
In dienst sinds: juli 2012
Contract tot: medio 2014

Heracles Almelo:

Trainer 2014/2015: Jan de Jonge
Huidige trainer: Jan de Jonge
In dienst sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2015

NAC Breda:

Trainer 2014/2015: Nebojsa Gudelj
Huidige trainer: Nebojsa Gudelj
In dienst als hoofdtrainer sinds: november 2012
Contract tot: medio 2015

NEC:

Trainer 2014/2015: Anton Janssen
Huidige trainer: Anton Janssen
In dienst sinds: september 2013
Contract tot: medio 2015

PEC Zwolle:

Trainer 2014/2015: Ron Jans
Huidige trainer: Ron Jans
In dienst sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2015

PSV:

Trainer 2014/2015: Phillip Cocu
Huidige trainer: Phillip Cocu
In dienst sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2017

RKC Waalwijk:

Trainer 2014/2015: Nog niet bekend
Huidige trainer: Erwin Koeman
In dienst sinds: juli 2012
Contract tot: medio 2014

Roda JC:

Trainer 2014/2015: Jon Dahl Tomasson
Huidige trainer: Jon Dahl Tomasson
In dienst sinds: januari 2014
Contract tot: medio 2017

FC Twente:

Trainer 2014/2015: Nog niet bekend
Huidige trainer: Michel Jansen
In dienst als hoofdtrainer sinds: april 2013
Contract tot: medio 2015

FC Utrecht:

Trainer 2014/2015: Rob Alflen
Huidige trainer: Jan Wouters
In dienst als hoofdtrainer sinds: oktober 2011
Contract tot: medio 2015

Vitesse:

Trainer 2014/2015: Peter Bosz
Huidige trainer: Peter Bosz
In dienst sinds: juli 2013
Contract tot: medio 2015