
Bayern en HSV vinden het net niet
HAMBURG - Bayern München heeft vrijdag voor de zesde keer dit seizoen punten verspeeld in de Duitse competitie.
De landskampioen kwam bij Hamburger SV niet verder dan 0-0 en slaagde er zo niet in dichter bij de koplopers Borussia Dortmund en FSV Mainz 05 te komen.
Bij HSV, dat drie punten meer heeft dan Bayern, stonden Joris Mathijsen en Ruud van Nistelrooij in het basisteam.
Blessures
Mathijsen deed de hele wedstrijd mee. Van Nistelrooij werd twintig minuten voor tijd vervangen door Maxim Choupo-Moting.
Trainer Louis van Gaal miste bij Bayern de geblesseerde Nederlanders Mark van Bommel en Arjen Robben. Edson Braafheid zat op de reservebank.
Invaller
Ivica Olic kon na een neusblessure als invaller wel weer enkele minuten meedoen. Ook hij kon niet scoren.
Bayern heeft negen punten minder dan Dortmund en Mainz.