
Grootste Dino Expo van Europa komt naar Jaarbeurs Utrecht
World of Dinos, de grootste reizende dino expo van Europa, komt van 7 juli tot en met 2 september naar de Jaarbeurs in Utrecht.
Meer dan zestig levensgrote en bewegende dinosaurussen zijn onderdeel van de expositie in de zomervakantie. Utrecht krijgt de wereldprimeur van World of Dinos, waarna de expo de wereld over gaat.
"De voorbereidingen hebben meer dan een jaar geduurd", zegt projectmanager Mariska van den Hout. "Bezoekers stappen letterlijk een andere wereld in. De expo omvat meer dan 7.000 vierkante meter en is uitgerust met de nieuwste special effects."
Naast dinosaurus-modellen zijn er ook speurtochten, een bioscoop, zoektochten naar fossielen en aan het einde van de expo een speciaal speelgebied met springkussens en andere attracties.