
'Interessant jaar' Djokovic: 'Strijd bij Grand Slams ligt meer open dan ooit'
"Het is heel onvoorspelbaar. Het is lastig om te zeggen wie de duidelijke favorieten zijn bij de toernooien. Marin Cilic en Stan Wawrinka hebben dit jaar bewezen dat het voor iedereen mogelijk is een titel te pakken", aldus de Serviër.
Wawrinka won de Australian Open en Cilic pakte de titel bij de US Open. Ze maakten een einde aan de hegemonie van de 'Grote Vier', die werd gevormd door Djokovic, Rafael Nadal, Roger Federer en Andy Murray.
"De dominantie van Roger en 'Rafa' was fantastisch en daarna kwamen Murray en ik. Maar het is normaal dat nu een nieuwe generatie zich aandient. Ook Nishikori, Raonic en Dimitrov hebben de kwaliteiten om Grand Slams te winnen. Het wordt zeker een heel interessant jaar."
Djokovic speelde maandag in New Delhi in de Premier League of Tennis tegen Roger Federer. Hij moest nipt zijn meerdere erkennen in de Zwitser (6-5).