
Petrova verslaat Stosur in Indian Wells
De als zesde geplaatste Australische dolf in drie sets het onderspit tegen de Russische Nadja Petrova: 6-1, 6-7, 7-6.
Ook voor Francesca Schiavone kwam het toernooi vroegtijdig tot een einde. De Italiaanse nummer tien van de plaatsingslijst gaf in de tweede set Lucie Safarova op. De Tsjechische had de eerste set met 6-2 gewonnen.
Dominika Cibulkova die als zestiende geplaatst was, moest haar meerdere erkennen in Roberta Vinci (21). De Slowaakse wist de eerste set nog te winnen, maar gaf de wedstrijd vervolgens uit handen. Uiteindelijk zegevierde de Italiaanse speelster in drie sets: 6-7, 6-0, 6-4.
Marion Bartoli (zeven) kende weinig problemen met de Zuid-Afrikaanse Chanelle Scheepers. De Franse stond slechts twee games af en won met 6-2 en 6-0.
Ook Maria Kirilenko bereikte de volgende ronde. De Russische speelster had daar wel drie sets voor nodig tegen Lourdes Dominguez Lino uit Spanje: 6-2, 4-6, 6-4.