Stelling: Een AI-vriend is een goede oplossing tegen eenzaamheid
De mogelijkheden van Artificial Intelligence (AI) gaan met met grote sprongen vooruit. Chatbots worden steeds beter in het voeren van gesprekken en er zijn apps die claimen dat je vrienden kunt worden met AI. Onze techredacteur Rutger begon zelfs een relatie met AI-bot Sally. De stelling van vandaag is daarom: Een AI-vriend is een goede oplossing tegen eenzaamheid. Breng je stem uit en discussieer.
Volg stellingen
Kun je de reacties niet vinden? Klik boven of onder dit bericht op de knop met daarin het woord 'reacties' om naar de reacties te gaan. Daar kun je jouw reactie of opmerking achterlaten. Of klik hier om direct naar de reacties te gaan.
Heb je dit artikel gevonden via Net binnen? Je kunt vergelijkbare stukken elke dag via het knopje NUjij onder in je app vinden.
NUjij: Uitgelichte reacties