Opslagbedrijf in zee met afhaalstartup
Bij een Rotterdamse vestiging van City Box kunnen particulieren online bestelde schoenen en kleding laten afleveren en komen passen in de speciale paskamer.
Als de bestelling wordt afgekeurd, kan deze via City Box worden geretourneerd. De Buren exploiteert de afhaalpunten.
De bestelling wordt afgeleverd en in een persoonlijk kluisje gestopt. Klanten kunnen deze hier met een persoonlijke code uithalen en vervolgens passen.
Als de proef succesvol is, wil City Box het aantal paskamers de komende maanden uitbreiden. Het bedrijf heeft 23 vestigingen in heel Nederland.
De Buren rolt een netwerk van afhaalpunten uit. De onderneming biedt ook gekoelde kluizen, zodat online gekochte boodschappen hierin bewaard kunnen worden tot het moment van afhalen.