Van 15 december 2016 tot en met 2 januari 2017 strijden de darters van profbond PDC in Londen om de wereldtitel. Een overzicht per ronde van de wedstrijden die worden gespeeld in Alexandra Palace.

De Nederlandse tijden staan aangegeven

Eerste ronde (best of 5 sets)

Resultaten Nederlanders
Peter Wright (Sch, 3)-Jerry Hendriks 3-0
Benito van de Pas (15)-Tengku Shah (Mal) 3-1
Michael van Gerwen (1)-Kim Viljanen (Fin) 3-0
Daryl Gurney (NIe, 24)-Jermaine Wattimena 3-1
Brendan Dolan (NIe, 23)-Christian Kist 3-1
Raymond van Barneveld (12)-Robbie Green (Eng) 3-0
Mensur Suljovic (Oos, 8)-Ron Meulenkamp 3-0
Jelle Klaasen (10)-Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20)-Max Hopp (Dui) 1-3

Tweede ronde (best of 7 sets)

Ian White (Eng, 14)-Jonny Clayton (Wal) 4-1
Michael Smith (Eng, 11)-Mervyn King (Eng, 22) 4-3
Benito van de Pas (15)-Terry Jenkins (Eng, 18) 4-3
Darren Webster (Eng)-Simon Whitlock (Aus, 17) 4-0
Gary Anderson (Sch, 2)-Andrew Gilding (Eng) 4-0
Adrian Lewis (Eng, 5)-Joe Cullen (Eng, 28) 4-0
Mensur Suljovic (Oos, 8)-Mark Webster (Wal, 25) 3-4
Robert Thornton (Sch, 9)-Daryl Gurney (NIe, 24) 3-4
Dave Chisnall (Eng, 7)-Chris Dobey (Eng) 4-2
Raymond van Barneveld (12)-Alan Norris (Eng, 21) 4-0
Phil Taylor (Eng, 4)-Kevin Painter (Eng) 4-0
Michael van Gerwen (1)-Cristo Reyes (Spa, 32) 4-2
Kim Huybrechts (Bel, 13)-Max Hopp (Dui) 4-0
James Wade (Eng, 6)-Steve Beaton (Eng, 27) 4-1
Jelle Klaasen (10)-Brendan Dolan (NIe, 23) 4-0
Peter Wright (Sch, 3)-Jamie Lewis (Wal, 30) 4-0

Derde ronde (best of 7 sets)

Gary Anderson (Sch, 2)-Benito van de Pas (15) 4-2
Adrian Lewis (Eng, 5)-Raymond van Barneveld (12) 3-4
Mark Webster (Wal, 25)-Daryl Gurney (NIe, 24) 3-4
Dave Chisnall (Eng, 7)-Jelle Klaasen (10) 4-2
James Wade (Eng, 6)-Michael Smith (Eng, 11) 4-3
Peter Wright (Sch, 3)-Ian White (Eng, 14) 4-1
Phil Taylor (Eng, 4)-Kim Huybrechts (Bel, 13) 4-2
Michael van Gerwen (1)-Darren Webster (Eng) 4-1

Kwartfinales (best of 9 sets)

Vrijdag 30 december
Peter Wright (Sch, 3)-James Wade (Eng, 6) 5-3
Gary Anderson (Sch, 2)-Dave Chisnall (Eng, 7) 5-3
Michael van Gerwen (1)-Daryl Gurney (NIe, 24) 5-1
Raymond van Barneveld (12)-Phil Taylor (Eng, 4) 5-3

Halve finales (best of 11 sets)

Zondag 1 januari
Peter Wright (Sch, 3)-Gary Anderson (Sch, 2) 3-6
Michael van Gerwen (1)-Raymond van Barneveld (12) 6-2

Finale (best of 13 sets)

Maandag 2 januari
Vanaf 21.00 uur
Gary Anderson (Sch, 2)-Michael van Gerwen (1)