Het programma van dag 13 van de Europese Spelen

Op dag 13 van de Europese Spelen in Bakoe begint onder meer het judotoernooi. Voor Nederland komen er donderdag drie judoka's in actie.

Het judotoernooi is op de Europese Spelen het enige officiële Europese kampioenschap, nadat het EK in april in Glasgow niet doorging.

De Nederlandse judobond neemt dit toernooi daarom serieus en de afvaardiging kent dan ook meerdere toppers, waaronder tweevoudig Europees kampioen Kim Polling en olympisch bronzenmedaillewinnaar Henk Grol.

De bond sprak voorafgaand aan de Europese Spelen een doelstelling uit van drie judomedailles.

Programma Nederlandse judoka's:

09.00 uur: Judo, mannen en vrouwen, 1/16 finales

Jeroen Mooren (-60kg), Birgit Ente (-52kg), Sanne Verhagen (-57kg)

09.30 uur: Judo, mannen en vrouwen, achtste finales

Mogelijk: Jeroen Mooren (-60kg), Birgit Ente (-52kg), Sanne Verhagen (-57kg)

10.00 uur: Judo, mannen en vrouwen, kwartfinales

Mogelijk: Jeroen Mooren (-60kg), Birgit Ente (-52kg), Sanne Verhagen (-57kg)

10.30 uur: Judo, mannen en vrouwen, halve finales

Mogelijk: Jeroen Mooren (-60kg), Birgit Ente (-52kg), Sanne Verhagen (-57kg)

11.00 uur: Judo, mannen en vrouwen, herkansingen

Mogelijk: Jeroen Mooren (-60kg), Birgit Ente (-52kg), Sanne Verhagen (-57kg)

16.00 uur: Judo, mannen en vrouwen, OM BRONS

Mogelijk: Jeroen Mooren (-60kg), Birgit Ente (-52kg), Sanne Verhagen (-57kg)

17.00 uur: Judo, mannen en vrouwen, FINALE

Mogelijk: Jeroen Mooren (-60kg), Birgit Ente (-52kg), Sanne Verhagen (-57kg)

Andere sporten

Ook op andere sporten komen er Nederlanders in actie, waaronder Nouchka Fontijn in de finale van het vrouwenboksen (tot 75 kg) en Marrit Steenbergen op de 200 meter vrije slag.

Programma overige Nederlanders:

06.30 uur: Zwemmen, meisjes, 50 meter rugslag, heats

Iris Tjonk

06.52 uur: Zwemmen, meisjes, 200 meter vrije slag, heats

Marrit Steenbergen, Frederique Janssen, Marieke Tienstra, Laura van Engelen

08.07 uur: Zwemmen, meisjes, 4x100 meter wisselslag, heats

Marrit Steenbergen, Frederique Janssen, Iris Tjonk, Tes Schouten, Marieke Tienstra, Josien Wijkhuijs

12.00-16.30 uur: Basketbal, vrouwen, 3x3, achtste finales

Nederland-Rusland

14.37 uur: Zwemmen, meisjes, 50 meter rugslag, halve finales

Mogelijk: Iris Tjonk

14.50 uur: Zwemmen, meisjes, 200 meter vrije slag, halve finales

Mogelijk: Marrit Steenbergen, Frederique Janssen, Marieke Tienstra, Laura van Engelen

15.15-16.00 uur: Boksen, vrouwen, tot 75 kg, FINALE

Mogelijk: Nouchka Fontijn

15.59 uur: Zwemmen, meisjes, 50 meter rugslag, FINALE

Mogelijk: Iris Tjonk

17.05 uur: Zwemmen, meisjes, 4x100 meter wisselslag, FINALE

Mogelijk: Marrit Steenbergen, Frederique Janssen, Iris Tjonk, Tes Schouten, Marieke Tienstra, Josien Wijkhuijs

17.30-19.00 uur: Basketbal, vrouwen, 3x3, kwartfinales

Mogelijk: Nederland

Lees meer over:

Overzicht: Belangrijkste wielertransfers

Overzicht: Belangrijkste wielertransfers
Bekijk hier welke wielrenners in het seizoen 2018 voor een andere ploeg zullen rijden.

Transferoverzicht Eredivisie

Transferoverzicht Eredivisie
Tot en met 31 augustus konden spelers van club wisselen. Bekijk alle afgeronde deals in de Eredivisie.

NUwerk

Tip de redactie