Europese Spelen

Het programma van dag 6 van de Europese Spelen

Donderdag is een drukke dag voor de Nederlandse sporters op de Europese Spelen in Bakoe. 

Wielrensters Ellen van Dijk en Annemiek van Vleuten komen in actie op de tijdrit, net als Stef Clement bij de mannen. De mannen van het handboogteam doen een gooi naar een medaille, terwijl de drie aanwezige Oranje-beachvolleybalduo’s allen in actie komen.

Casimir Schmidt en Lieke Wevers staan in de finale van de meerkamp bij het turnen en Li Jie en Li Jiao spelen hun partij in de derde in het enkelspel van het tafeltennis.

Het volledige programma van de zesde dag van de Europese spelen:

07.00 uur: Wielrennen, vrouwen, tijdrit

Ellen van Dijk, Annemiek van Vleuten

07.00 uur: Beachvolleybal, mannen, groep E, duel 2

Michiel van Dorsten/Steven van de Velde-Sean Faiga/Ariel Hilman (ISR)

07.30 uur: Taekwondo, vrouwen (-67kg), voorronde

Joyce van Baaren-Farida Azizova (AZE)

08.00 uur: Tafeltennis, vrouwen, enkelspel, derde ronde

Li Jie-Li Xue (FRA)

09.00 uur: Tafeltennis, vrouwen, enkelspel, derde ronde

Li Jiao-Liu Jia (OOS)

10.00 uur: Beachvolleybal, vrouwen, eliminatieronde

Rimke Braakman/Jolien Sinnema-Panagiota Karagkouni/Pigi Anna Metheniti (Gri)

10.00 uur: Wielrennen, mannen, tijdrit

Stef Clement

10.20 uur: Schoonspringen, vrouwen, platform, kwalificatie

Noor Lanen, Kimberley Lee

11.50 uur: Handboogschieten, mannen, team, kwartfinales

Rusland – Nederland (Sjef van den Berg, Mitch Dielemans, Rick van der Ven)

12.00 uur: Taekwondo, vrouwen (-67kg), kwartfinales

Mogelijk: Joyce van Baaren

12.40 uur: Handboogschieten, mannen, team, halve finales

Mogelijk:  Nederland (Sjef van den Berg, Mitch Dielemans, Rick van der Ven)

13.33 uur: Handboogschieten, mannen, team, OM BRONS

Mogelijk: Nederland (Sjef van den Berg, Mitch Dielemans, Rick van der Ven)

14.00-16.00 uur: Tafeltennis, vrouwen, enkelspel, kwartfinales

Mogelijk: Li Jiao, Li Jie

14.00 uur: Taekwondo, vrouwen (-67kg), halve finales

Mogelijk: Joyce van Baaren

14.01 uur: Handboogschieten, mannen, team, FINALE

Mogelijk: Nederland (Sjef van den Berg, Mitch Dielemans, Rick van der Ven)

14.30 uur: Turnen, mannen en vrouwen, meerkamp, FINALE

Casimir Schmidt, Lieke Wevers

16.00-19.45 uur: Beachvolleybal, vrouwen, achtste finales

Mogelijk: Sophie van Gestel/Jantine van der Vlist en Rimke Braakman/Jolien Sinnema

17.00 uur: Taekwondo, vrouwen (-67kg), herkansingen

Mogelijk: Joyce van Baaren

17.30 uur: Schoonspringen, vrouwen, platform, FINALE

Mogelijk: Noor Lanen, Kimberley Lee

18.15 uur: Taekwondo, vrouwen (-67kg), OM BRONS

Mogelijk: Joyce van Baaren

19.15 uur: Taekwondo, vrouwen (-67kg), FINALE

Mogelijk: Joyce van Baaren

Lees meer over:
Tip de redactie