Van 5 tot en met 7 maart is de Sportboulevard in Dordrecht het decor van de WK shorttrack. Een overzicht van alle klassementen en uitslagen.

Eindklassementen

Vrouwen
1. Suzanne Schulting - 136 punten
2. Courtney Sarault (Can) - 58 punten
3. Arianna Fontana (Ita) - 39 punten
4. Selma Poutsma - 37 punten
5. Hanne Desmet (Bel) - 27 punten
6. Xandra Velzeboer - 15 punten
7. Sofia Prosvirnova (Rus) - 13 punten
8. Kristen Santos (VS) - 11 punten

Mannen
1. Shaoang Liu (Hon) - 60 punten
2. Sandor Shaolin Liu (Hon) - 55 punten
3. Semen Elistratov (Rus) - 44 punten
4. Sébastien Lepape (Fra) - 42 punten
5. Itzhak de Laat - 42 punten
6. Charles Hamelin (Can) - 41 punten
7. Pietro Sighel (Ita) - 27 punten
8. Dylan Hoogerwerf - 16 punten
14. Sjinkie Knegt - 0 punten

Uitslagen

1.500 meter vrouwen
1. Suzanne Schulting - 34 punten
2. Courtney Sarault (Can) - 21 punten
3. Xandra Velzeboer - 13 punten
4. Sofia Prosvirnova (Rus) - 8 punten
5. Arianna Fontana (Ita) - 5 punten
6. Selma Poutsma - 3 punten
7. Hanne Desmet (Bel) - 2 punten
8. Cynthia Mascitto (Ita) - 1 punt

500 meter vrouwen
1. Suzanne Schulting - 34 punten
2. Arianna Fontana (Ita) - 21 punten
3. Selma Poutsma - 13 punten
4. Kristen Santos (VS) - 8 punten
5. Sofia Prosvirnova (Rus) -5 punten
6. Courtney Sarault (Can) - 3 punten
7. Xandra Velzeboer - 2 punten
8. Nicole Mazur (Pol) - 1 punt

1.000 meter vrouwen
1. Suzanne Schulting - 34 punten
2. Hanne Desmet (Bel) - 21 punten
3. Courtney Sarault (Can) - 13 punten
4. Selma Poutsma - 8 punten
5. Arianna Fontana (Ita) - 5 punten
6. Ekaterina Efremenkova (Rus) - 3 punten
7. Petra Jaszapati (Hon) - 2 punten
8. Nicole Mazur (Pol) - 1 punt

3.000 meter superfinale vrouwen
1. Suzanne Schulting - 34 punten
2. Courtney Sarault (Can) - 21 punten
3. Selma Poutsma - 13 punten
4. Arianna Fontana - 8 punten
5. Hanne Desmet (Bel) - 5 punten
6. Kristen Santos (VS) - 3 punten
7. Sofia Prosvirnova (Rus) - 2 punten
8. Xandra Velzeboer - 0 punten

Relay vrouwen
1. Nederland (Schulting, Velzeboer, Poutsma, Van Kerkhof)
2. Frankrijk
3. Italië
4. Rusland

1.500 meter mannen
1. Charles Hamelin (Can) - 34 punten
2. Itzhak de Laat - 21 punten
3. Semen Elistratov (Rus) - 13 punten
4. Sandor Shaolin Liu (Hon) - 8 punten
5. Luca Spechenhauser (Ita) - 5 punten
6. Maxime Laoun (Can) - 3 punten
7. Shaoang Liu (Hon) - 2 punten
8. Reinis Berzins (Let) - 1 punt
19. Sjinkie Knegt - 0 punten
21. Dylan Hoogerwerf - 0 punten

500 meter mannen
1. Shaoang Liu (Hon) - 34 punten
2. Semen Elistratov (Rus) - 21 punten
3. Pietro Sighel (Ita) - 13 punten
4. Dylan Hoogerwerf - 8 punten
5. Stijn Desmet (Bel) - 5 punten
6. Konstantin Ivliev (Rus) - 3 punten
7. Charles Hamelin (Can) - 2 punten
8. Sandor Shaolin Liu (Hon) - 0 punten
10. Sjinkie Knegt - 0 punten
17. Itzhak de Laat - 0 punten

1.000 meter mannen
1. Sandor Shaolin Liu (Hon) - 34 punten
2. Shaoang Liu (Hon) - 21 punten
3. Pietro Sighel (Ita) - 13 punten
4. Sébastien Lepape (Fra) - 8 punten
5. Semen Elistratov (Rus) - 5 punten
6. Charles Hamelin (Can - 3 punten
7. Stijn Desmet (Bel) - 2 punten
8. Vladislav Bykanov (Isr) - 1 punt
9. Sjinkie Knegt - 0 punten

3.000 meter superfinale mannen
1. Sébastien Lepape (Fra) - 34 punten
2. Itzhak de Laat - 21 punten
3. Sandor Shaolin Liu (Hon) - 13 punten
4. Dylan Hoogerwerf - 8 punten
5. Semen Elistratov (Rus) - 5 punten
6. Shaoang Liu (Hon) - 3 punten
7. Charles Hamelin (Can) - 2 punten
8. Pietro Sighel (Ita) - 1 punt

Relay mannen
1. Nederland (Van 't Wout, Breeuwsma, Knegt, De Laat)
2. Hongarije
3. Italië