In Thialf werd op zaterdag en zondag het gecombineerde NK allround en NK sprint gehouden. Bekijk hier een overzicht van alle uitslagen en klassementen.

Uitslagen NK allround

Eindklassement vrouwen
1. Antoinette de Jong - 159.444 punten
2. Melissa Wijfje - 160.408 punten
3. Carlijn Achtereekte - 161.502 punten
4. Joy Beune - 162.108 punten
5. Reina Anema - 162.441 punten

500 meter vrouwen
1. Antoinette de Jong - 38,95
2. Melissa Wijfje - 39,17
3. Joy Beune - 39,43
4. Carlijn Achtereekte - 40,15
5. Merel Conijn - 40.16

3.000 meter vrouwen
1. Antoinette de Jong - 4.00,66
2. Carlijn Achtereekte - 4.02,84
3. Melissa Wijfje - 4.02,87
4. Reina Anema - 4.03,28
5. Esmee Visser - 4.04,59

1.500 meter vrouwen
1. Melissa Wijfje - 1.54,94
2. Antoinette de Jong - 1.55,94
3. Joy Beune - 1.56,08
4. Reina Anema - 1.57,02
5. Carlijn Achtereekte - 1.57,70

5.000 meter vrouwen
1. Carlijn Achtereekte - 6.56,46
2. Antoinette de Jong - 6.58,38
3. Melissa Wijfje - 7.04,47
4. Reina Anema - 7.05,09
5. Joy Beune - 7.09,69

Eindklassement mannen
1. Jan Blokhuijsen - 149.206
2. Marcel Bosker - 149.721
3. Douwe de Vries - 150.027
4. Chris Huizinga - 151.995
5. Thomas Geerdinck - 152.304

500 meter mannen
1. Thomas Geerdinck - 35,50
2. Louis Hollaar - 35,89
3. Tjerk de Boer - 36,31
4. Jan Blokhuijsen - 36,47
5. Marcel Bosker - 36,75

5.000 meter mannen
1. Jan Blokhuisen - 6.18,02
2. Marcel Bosker - 6.18,32
3. Douwe de Vries - 6.19,55
4. Kars Jansman - 6.20,74
5. Chris Huizinga - 6.24,28

1.500 meter mannen
1. Jan Blokhuijsen - 1.46,51
2. Marcel Bosker - 1.46,74
3. Douwe de Vries - 1.46,74
4. Tjerk de Boer - 1.47,02
5. Chris Huizinga - 1.48,47

10.000 meter mannen
1. Douwe de Vries - 13.05,65
2. Jan Blokhuijsen - 13.08,63
3. Marcel Bosker - 13.11,19
4. Kars Jansman - 13.14,48
5. Lex Dijkstra - 13.24,01

Uitslagen NK sprint

Eindklassement vrouwen
1. Letitia de Jong - 150.495 punten
2. Jorien ter Mors - 151.820 punten
3. Femke Kok - 151.995 punten
4. Sanneke de Neeling - 152.725 punten
5. Anice Das - 152.990 punten

1e 500 meter vrouwen
1. Letitia de Jong - 37,92
2. Femke Kok - 38,13
3. Sanneke de Neeling - 38,29
4. Janine Smit - 38,29
5. Dione Voskamp - 38,31

1e 1.000 meter vrouwen
1. Letitia de Jong - 1.14,75
2. Jorien ter Mors - 1.15,07
3. Ireen Wüst - 1.15,33
4. Sanneke de Neeling - 1.15,67
5. Anice Das - 1.16,09

2e 500 meter vrouwen
1. Femke Kok - 37,94
2. Letitia de Jong - 37,99
3. Jorien ter Mors - 38,20
4. Janine Smit - 38,23
5. Michelle de Jong - 38,29

2e 1000 meter vrouwen
1. Letitia de Jong - 1.14,42
2. Jorien ter Mors - 1.15,31
3. Femke Kok - 1.15,64
4. Anice Das - 1.15,79
5. Elisa Dul - 1.15,88

Eindklassement mannen
1. Kjeld Nuis - 139.685
2. Lennart Velema - 139.735
3. Gijs Esders - 139.905
4. Jesper Hospes - 141.025
5. Tijmen Snel - 141.190

1e 500 meter mannen
1. Ronald Mulder - 34,86
2. Gijs Esders - 35,22
3. Jesper Hospes - 35,29
4. Lennart Velema - 35,36
5. Hein Otterspeer - 35,42

1e 1.000 meter mannen
1. Kjeld Nuis - 1.08,88
2. Ronald Mulder - 1.09,42
3. Lennart Velema - 1.09,44
4. Tijmen Snel - 1.09,84
5. Gijs Esders - 1.10,01

2e 500 meter mannen
1. Gijs Esders - 35,12
2. Hein Otterspeer - 35,15
3. Lennart Velema - 35,16
4. Jesper Hospes - 35,22
5. Tijmen Snel - 35,39

2e 1.000 meter mannen
1. Kjeld Nuis - 1.08,63
2. Lennart Velema - 1.08,99
3. Gijs Esders - 1.09,12
4. Tijmen Snel - 1.10,00
5. Serge Yoro - 1.10,25

Deze schaatsers gaan naar het WK allround/WK sprint:

Mannen, WK allround: Patrick Roest, Sven Kramer, Jan Blokhuijsen
Vrouwen, WK allround: Ireen Wüst, Antoinette de Jong, Melissa Wijfje

Mannen, WK sprint: Kai Verbij, Dai Dai Ntab, Kjeld Nuis
Vrouwen, WK sprint: Jutta Leerdam, Letitia de Jong, Jorien ter Mors