In Thialf staat vrijdag, zaterdag en zondag de tweede editie van de EK afstanden op het programma. Een overzicht van alle uitslagen in Heerenveen.

Uitslagen

1.500 meter vrouwen
1. Ireen Wüst - 1.54,88
2. Evgenia Lalenkova - 1.55,22
3. Yekaterina Shikhova - 1.55,31
4. Melissa Wijfje - 1.55,42
5. Martina Sábliková - 1.55,52
6. Elizaveta Kazelina - 1.55,77
7. Joy Beune - 1.56,41
8. Nikola Zdrhálova - 1.56,82
9. Natalia Czerwonka - 1.57,05
10. Francesca Lollobrigida - 1.57,15

1.500 meter mannen
1. Thomas Krol - 1.43,67
2. Denis Yuskov - 1.44,80
3. Patrick Roest - 1.44,81
4. Sverre Pedersen - 1.45,43
5. Koen Verweij - 1.45,88
6. Sindre Henriksen - 1.46,27
7. Livio Wenger - 1.46,46
8. Bart Swings - 1.46,76
9. Mathias Vosté - 1.47,02
10. Havard Bøkko - 1.47,16

Teamsprint vrouwen
1. Rusland - 1.26,17
2. Nederland (Wüst, De Jong, Kok) - 1.26,61
3. Polen - 1.28,25
4. Wit-Rusland - 1.30,68

Teamsprint mannen
1. Rusland - 1.18,92
2. Noorwegen - 1.20,18
3. Zwitserland - 1.21,44
4. Wit-Rusland - 1.21,46
5. Polen - 1.21,74
6. Italië - 1.22,61

500 meter vrouwen
1. Olga Fatkulina - 37,40
2. Vanessa Herzog - 37,49
3. Angelina Golikova - 37,50
4. Femke Kok - 37,66
5. Daria Kachanova - 37,70
6. Letitia de Jong - 38,19
7. Kaja Ziomek - 38,46
8. Andzelika Wójcik - 38,78
9. Hanna Nifantava - 38,91
10. Julie Samsonsen - 39,05

500 meter mannen
1. Pavel Kulizhnikov - 34,38
2. Dai Dai Ntab - 34,47
3. Ruslan Murashov - 34,59
4. Artur Nogal - 34,68
5. Jan Smeekens - 34,78
6. Kai Verbij - 34,91
7. Havard Lorentzen - 35,00
8. Bjørn Magnussen - 35,15
9. Artjom Tsjaban - 35,15
10. Mathias Vosté - 35,18

3.000 meter vrouwen
1. Esmee Visser - 3.59,15
2. Natalia Voronina - 4.01,65
3. Francesca Lollobrigida - 4.01,66
4. Martina Sábliková - 4.01,96
5. Carlijn Achtereekte - 4.02,19
6. Marina Zoejeva - 4.04,48
7. Irene Schouten - 4.04,48
8. Evgenia Lalenkova - 4.04,78
9. Noemi Bonazza - 4.04,92
10. Nikola Zdráhalova - 4.06,94

5.000 meter mannen
1. Patrick Roest - 6.08,92
2. Sven Kramer - 6.10,76
3. Denis Yuskov - 6.12,26
4. Jorrit Bergsma - 6.12,51
5. Danila Semerikov - 6.13,77
6. Sverre Lunde Pedersen - 6.14,58
7. Alexander Rumyantsev - 6.16,09
8. Andrea Giovannini - 6.16,88
9. Davide Ghiotto - 6.17,54
10. Bart Swings - 6.22,32

Ploegenachtervolging vrouwen
1. Nederland (Wüst, Wijfje, De Jong) - 2.57,98
2. Rusland - 2.59,04
3. Wit-Rusland - 3.05,50
4. Polen - 3.05,62
5. België - 3.17,98

Ploegenachtervolging mannen
1. Nederland (Kramer, Roest, Bosker) - 3.40,63
2. Rusland - 3.42,48
3. Noorwegen - 3.43,39
4. Italië - 3.46,76
5. Wit-Rusland - 3.49,78

1.000 meter vrouwen
1. Jutta Leerdam - 1.13,67
2. Daria Kachanova - 1.13,90
3. Yekaterina Shikhova - 1.14,48
4. Letitia de Jong - 1.14,64
5. Ireen Wüst - 1.14,81
6. Olga Fatkulina - 1.15,20
7. Vanessa Herzog - 1.15,32
8. Kaja Ziomek - 1.16,53
9. Nikola Zdráhalova - 1.16,57
10. Natalia Czerwonka - 1.16,70

1.000 meter mannen
1. Pavel Kulizhnikov - 1.07,09
2. Thomas Krol - 1.07,82
3. Dai Dai Ntab - 1.08,38
4. Viktor Mushtakov - 1.08,82
5. Ignat Golovatsjoek - 1.08,83
6. Kai Verbij - 1.08,92
7. Artur Nogal - 1.08,98
8. Havard Lorentzen - 1.09,12
9. Artem Arefjev - 1.09,25
10. Mathias Vosté - 1.09,51

Massastart vrouwen
1. Irene Schouten
2. Francesca Lollobrigida
3. Melissa Wijfje
4. Elizaveta Kazelina
5. Noemi Bonazza
6. Karolina Bosiek
7. Michelle Uhrig
8. Claudia Pechstein
9. Marina Zoejeva
10. Evgenia Lalenkova

Massastart mannen
1. Bart Swings
2. Arjan Stroetinga
3. Danila Semerikov
4. Andrea Giovannini
5. Ruslan Zacharov
6. Michele Malfatti
7. Haralds Silovs
8. Vitaly Michailov
9. Timothy Loubineaud
10. Marcin Bachanek