In het Poolse Tomaszów Mazowiecki stond van vrijdag tot en met zondag de tweede World Cup van het schaatsseizoen op het programma. Een overzicht van alle uitslagen.

Uitslagen

Vrijdag

Teamsprint vrouwen
1. Rusland - 1.27,650
2. Nederland (Michelle de Jong, Leerdam, De Neeling) - 1.29,340
3. Japan - 1.29,651
4. China - 1.30,290
5. Wit-Rusland - 1.33,140

Teamsprint mannen
1. Nederland (Mulder, Nuis, Krol) - 1.20,061
2. China - 1.20,841
3. Canada - 1.20,966
4. Noorwegen - 1.21,585
5. Zuid-Korea - 1.21,944

3.000 meter vrouwen
1. Martina Sáblíková (Tsj) - 4.06,133
2. Carlijn Achtereekte (Ned) - 4.06,284
3. Natalia Voronina (Rus) - 4.06,614
4. Isabelle Weidemann (Can) - 4.06,760
5. Esmee Visser (Ned) - 4.07,969
7. Antoinette de Jong (Ned) - 4.09,572
9. Melissa Wijfje (Ned) - 4.09,572
15. Reina Anema (Ned) - 4.12,634

5.000 meter mannen
1. Patrick Roest (Ned) - 6.19,388
2. Danila Semerikov (Rus) - 6.20,469
3. Denis Yuskov (Rus) - 6.24,303
4. Marcel Bosker (Ned) - 6.24,343
5. Alexander Rumyantsev (Rus) - 6.24,668
6. Jorrit Bergsma (Ned) - 6.26,127
9. Douwe de Vries (Ned) - 6.29,874

Zaterdag

500 meter vrouwen
1. Nao Kodaira (Jpn) - 37,77
2. Olga Fatkulina (Rus) - 37,97
3. Daria Kachanova (Rus) - 38,08
4. Brittany Bowe (VS) - 38,10
5. Angelina Golikova (Rus) - 38,11
8. Jutta Leerdam (Ned) - 38,37
14. Sanneke de Neeling (Ned) - 38,78
15. Michelle de Jong (Ned) - 38,90

1.500 meter mannen
1. Thomas Krol - 1.45,768
2. Kjeld Nuis - 1.45,964
3. Denis Yuskov (Rus) - 1.46,288
4. Masaya Yamada (Jap) - 1.46,923
5. Tyson Langelaar (Can) - 1.47,183
6. Patrick Roest - 1.47,330
14. Marcel Bosker - 1.47,963

Ploegachtervolging vrouwen
1. Rusland - 3.02,76
2. Nederland - 3.02,88
3. Canada - 3.03,72
4. China - 3.06,41
5. Polen - 3.07,11

Massastart mannen
1. Joey Mantia (VS)
2. Jorrit Bergsma
3. Arjan Stroetinga
4. Andrea Giovannini (Ita)
5. Bart Swings (Bel)

Zondag

500 meter mannen
1. Tatsuya Shinhama (Jap) - 34,732
2. Yuma Murakami (Jap) - 34,734
3. Laurent Dubreuil (Can) - 34,975
4. Jun-Ho Kim (ZKo) - 34,997
5. Ruslan Murashov (Rus) - 35,005
8. Kai Verbij - 35,123
9. Dai Dai Ntab - 35,173
14. Hein Otterspeer - 35,346
15. Ronald Mulder - 35,397
17. Lennart Velema - 35,573

1.500 meter vrouwen
1. Ireen Wüst - 1.56,627
2. Miho Takagi (Jap) - 1.57,176
3. Evgeniia Lalenkova (Rus) - 1.57,283
4. Melissa Wijfje - 1.57,452
5. Yekaterina Shikhova (Rus) - 1.57,723
9. Antoinette de Jong - 1.58,058
13. Jorien ter Mors - 1.58,854
20. Reina Anema - 2.01,134

Ploegachtervolging mannen
1. Nederland (De Vries, Bosker, Roest) - 3.45,689
2. Japan - 3.46,725
3. Rusland - 3.47,285
4. Canada - 3.49,909
5. Italië - 3.50,852

Massastart vrouwen
1. Irene Schouten
2. Ivanie Blondin (Can)
3. Nana Takagi (Jap)
4. Yang Zhou (Chi)
5. Bo-Reum Kim (ZKo)
10. Melissa Wijfje