Overzicht: Alle uitslagen World Cup Erfurt

In aanloop naar de Winterspelen in Pyeongchang rijden de topschaatsers dit weekend de vijfde World Cup van het seizoen in het Duitse Erfurt. Een overzicht van de uitslagen, het programma en de deelnemers in de Gunda Niemann-Stirnemann Halle.

Uitslagen

Eerste 500 meter vrouwen
1. Karolina Erbanova (Tsj) - 37,82
2. Vanessa Herzog (Oos) - 37,92
3. Angelina Golikova (Rus) - 38,10
4. Olga Fatkulina (Rus) - 38,14
5. Hege Bökko (Noo) - 38,36
6. Jorien ter Mors - 38,38
9. Letitia de Jong - 38,91
12. Mayon Kuipers - 39,08
20. Sanneke de Neeling - 39,73

Eerste 500 meter mannen
1. Pavel Kulizhnikov (Rus) - 35,03
2. Michel Mulder - 35,08
3. Artyom Kuznetsov (Rus) - 35,10
4. Havard Lorentzen (Noo) - 35,10
5. Mika Poutala (Fin) - 35,11
8. Hein Otterspeer - 35,14
15. Dai Dai Ntab - 35,57

1000 meter vrouwen
1. Jorien ter Mors - 1.15,20
2. Marrit Leenstra - 1.15,55
3. Yekaterina Shikhova (Rus) - 1.15,90
4. Ireen Wüst - 1.16,22
5. Karolina Erbanova (Tsj) - 1.16,27
7. Letitia de Jong - 1.16,43

1500 meter mannen
1. Denis Yuskov (Rus) - 1.45,33
2. Sverre Pedersen (Noo) - 1.45,76
3. Marcel Bosker - 1.46,28
4. Koen Verweij - 1.46,36
5. Sindre Henriksen (Noo) - 1.46,58
12. Patrick Roest - 1.47,75

Tweede 500 meter vrouwen
1. Vanessa Herzog (Oos) - 37,88
2. Karolina Erbanova (Tsj) - 37,96
3. Olga Fatkulina (Rus) - 38,28
4. Marrit Leenstra - 38,43
5. Hege Bökko (Noo) - 38,51
6. Letitia de Jong - 38,58
9. Anice Das - 38,87
10. Mayon Kuipers - 39,07
18. Sanneke de Neeling - 39,56

Eerste 1000 meter mannen
1. Kjeld Nuis - 1.08,57
2. Hein Otterspeer - 1.08,96
3. Mika Poutala (Fin) - 1.08,99
4. Havard Lorentzen (Noo) - 1.09,05
5. Nico Ihle (Dui) - 1.09,21
6. Koen Verweij - 1.09,25
7. Thomas Krol - 1.09,44

5000 meter mannen
1. Sverre Lunde Pedersen (Noo) - 6.14,66
2. Nicola Tumolero (Ita) - 6.16,11
3. Ted-Jan Bloemen (Can) - 6.17,12
4. Alexander  Rumyantsev (Rus) - 6.17,75
5. Patrick Beckert (Dui) - 6.19,53
7. Patrick Roest - 6.21,04
8. Marcel Bosker - 6.21,73

1500 meter vrouwen
1. Ireen Wüst - 1.55,66
2. Marrit Leenstra- 1.55,75
3. Ida Njatun (Noo) - 1.56,66
4. Yekaterina Shikhova (Rus) - 1.56,72
5. Natalia Czerwonka (Pol) - 1.57,61
7. Antoinette de Jong - 1.57,85
14. Linda de Vries - 1.58,85
18. Melissa Wijfje - 1.59,31

Tweede 500 meter mannen
1. Havard Lorentzen (Noo) - 34,85
2. Jan Smeekens - 34,95
3. Alex Boisvert-Lacroix (Can) - 35,00
4. Michel Mulder - 35,01
5. Nico Ihle (Dui) - 35,05
8. Dai Dai Ntab - 35,10
13. Hein Otterspeer - 35,27

Tweede 1000 meter vrouwen
1. Vanessa Herzog (Oos) - 1.15,26
2. Hege Bökko (Noo) - 1.15,52
3. Yekaterina Skhikova (Rus) - 1.16,06
4. Karolina Erbanova (Tsj) - 1.16,19
5. Natalia Czerwonka (Pol) - 1.16,95
16. Sanne van der Schaar - 1.17,87
DQ. Sanneke de Neeling

Tweede 1000 meter mannen
1. Kjeld Nuis - 1.08,40
2. Havard Lorentzen (Noo) - 1.08,66
3. Denis Yuskov (Rus) - 1.08,95
4. Nico Ihle (Dui) - 1.08,98
5. Thomas Krol - 1.09,08
6. Hein Otterspeer - 1.09,51

3000 meter vrouwen
1. Ivanie Blondin (Can) - 4.04,86
2. Antoinette de Jong - 4.05,45
3. Martina Sablikova (Tsj) - 4.05,91
4. Marina Zueva (WRu) - 4.07,29
5. Natalia Voronina (Rus) - 4.08,22
6. Melissa Wijfje - 4.09,69
7. Linda de Vries - 4.09,92

Lees meer over:
Tip de redactie