Overzicht: Alle uitslagen EK afstanden in Kolomna

In het Russische Kolomna vond van vrijdag tot en met zondag de eerste editie van de EK afstanden plaats. Een overzicht van alle uitslagen in de Kometa-hal.

Uitslagen

500 meter vrouwen
1. Vanessa Herzog (Oos) - 37,69
2. Angelina Golikova (Rus) - 38,04
3. Karolina Erbanova (Tsj) - 38,18
4. Olga Fatkulina (Rus) - 38,30
5. Daria Kachanova (Rus) - 38,56
6. Letitia de Jong - 38,70
7. Sanneke de Neeling - 38,91
9. Mayon Kuipers - 39,17

500 meter mannen
1. Ronald Mulder - 34,80
2. Mika Poutala (Fin) - 34,854
3. Pavel Kulizhnikov (Rus) - 34,858
4. Nico Ihle (Dui) - 35,03
5. Artyom Kuznetsov (Rus) - 35,06
7. Michel Mulder - 35,23

1500 meter vrouwen
1. Lotte van Beek - 1.55,52
2. Yekaterina Shikhova (Rus) - 1.56,57
3. Marrit Leenstra - 1.56,58
4. Linda de Vries - 1.57,98
5. Gabriele Hirschbichler (Dui) - 1.58,18

1500 meter mannen
1. Denis Yuskov (Rus) - 1.44,53
2. Thomas Krol - 1.45,20
3. Koen Verweij - 1.46,40
4. Marcel Bosker - 1.46,50
5. Sergey Gryatsov (Rus) - 1.46,72

1000 meter vrouwen
1. Yekaterina Shikhova (Rus) - 1.15,34
2. Vanessa Herzog (Oos) - 1.15,44
3. Marrit Leenstra - 1.15,740
4. Lotte van Beek - 1.15,748
5. Letitia de Jong - 1.16,34

1000 meter mannen
1. Pavel Kulizhnikov (Rus) - 1.08,84
2. Denis Yuskov (Rus) - 1.08,92
3. Nico Ihle (Dui) - 1.08,95
4. Thomas Krol - 1.09,25
5. Mika Poutala (Fin) - 1.09,41
7. Koen Verweij - 1.09,87
8. Hein Otterspeer - 1.09,91

3000 meter vrouwen
1. Esmee Visser - 4.05,31
2. Carlijn Achtereekte - 4.06,81
3. Natalia Voronina (Rus) - 4.07,62
4. Francesca Lollobrigida (Ita) - 4.08,77
5. Anna Yurakova (Rus) - 4.09,33
12. Annouk van der Weijden - 4.12,48

5000 meter mannen
1. Nicola Tumolero (Ita) - 6.16,85
2. Alexander Rumyantsev (Rus) - 6.18,13
3. Marcel Bosker - 6.20,45
4. Jan Blokhuijsen - 6.21,97
5. Danila Semerikov (Rus) - 6.24,14
7. Simon Schouten - 6.30,08

Ploegachtervolging vrouwen
1. Nederland (Van Beek, Leenstra, Wijfje) - 2.59,34
2. Rusland - 3.01,88
3. Duitsland - 3.05,03
4. Polen - 3.05,06
5. Tsjechië - 3.19,72

Ploegachtervolging mannen
1. Nederland (Blokhuijsen, Bosker, Schouten) - 3.42,79
2. Rusland - 3.44,59
3. Polen - 3.52,60
4. Noorwegen - 3.53,02
5. Italië - 3.53,08

Teamsprint vrouwen
1. Rusland - 1.26,71
2. Nederland (Kuipers, De Jong, De Neeling) - 1.28,65
3. Noorwegen - 1.31,88

Teamsprint mannen
1. Rusland - 1.19,38
2. Finland - 1.21,19
3. Polen - 1.21,29
4. Noorwegen - 1.22,08
DQ Nederland (Michel Mulder, Otterspeer, Verweij)

Massastart vrouwen
1. Francesca Lollobrigida (ITA) - 65 punten
2. Francesca Bettrone (Ita) - 43
3. Vanessa Herzog (Oos) - 21
4. Michelle Uhrig (Dui) - 5
5. Annouk van der Weijden - 5
8. Carlijn Achtereekte - 1

Massastart mannen
1. Jan Blokhuijsen - 60 punten
2. Andrea Giovannini (Ita) - 41
3. Ruslan Zakharov (Rus) - 20
4. Simon Schouten - 6
5. Marcin Bachanek (Pol) - 5

Lees meer over:
Tip de redactie