Het Duitse Inzell was tussen vrijdag tot zondag het decor van de derde World Cup-wedstrijd van het seizoen. Bekijk alle uitslagen.

3000 meter vrouwen:
1. Martina Sablikova (Tsj) - 4.03,18
2. Marije Joling - 4.04,08
3. Olga Graf (Rus) - 4.05,87
4. Jorien Voorhuis - 4.05,89
5. Natalja Voronina (Rus) - 4.07,59
10. Irene Schouten - 4.09,78
11. Annouk van der Weijden - 4.09,94

500 meter vrouwen:
1. Sang-Hwa Lee (Kor) - 37,33
2. Brittany Bowe (VS) - 37,70
3. Heather Richardson (VS) - 37,99
4. Heather McLean (Can) - 38,01
5. Vanessa Bittner (Oos) - 38,08
14. Margot Boer - 38,62
15. Floor van den Brandt - 38,77

500 meter mannen:
1. Gilmore Junio (Can) - 34,86
2. Alexandre St-Jean (Can) - 34,90
3. Arthur Was (Pol) - 34,97
4. Laurent Dubreuil (Can) - 34,97
5. Hein Otterspeer - 34,97
7. Gerben Jorritsma - 35,00
13. Jan Smeekens - 35,08
14. Kai Verbij - 35,09

Ploegachtervolging mannen:
1. Nederland - 3.41,27 (BR)
2. Noorwegen - 3.44,88
3. Polen - 3.46,17
4. Zuid-Korea - 3.46,62
5. Italië - 3.46,93

1000 meter mannen:
1. Kjeld Nuis - 1.08,31 (BR)
2. Denis Joeskov (Rus) - 1.08,55
3. Kai Verbij - 1.08,60
4. Joey Mantia (VS) - 1.08,81
5. Thomas Krol - 1.08,93
10. Gerben Jorritsma - 1.09,26

1000 meter vrouwen:
1. Brittany Bowe (VS) - 1.14,01 (BR)
2. Heather Richardson (VS) - 1.14,52
3. Sang-Hwa Lee (Kor) - 1.15,27
4. Qishi Li (Ch) - 1.15,47
5. Marrit Leenstra - 1.15,53
11. Sanneke de Neeling - 1.16,01
14. Margot Boer - 1.16,19 

5000 meter mannen:
1. Jorrit Bergsma - 6.17,35
2. Sverre Lunde Pedersen (Noo) - 6.19,52
3. Arjan Stroetinga - 6.21,66
4. Douwe de Vries - 6.21,85
5. Peter Michael (NZl) - 6.23,51
6. Erik Jan Kooiman - 6.23,56
12. Bob de Jong - 6.27,08

Ploegenachtervolging vrouwen:
1. Japan - 2.59,08 (BR)
2. Nederland - 2.59,69
3. Rusland - 3.00,36
4. Polen - 3.02,20
5. Duitsland - 3.02,58

1500 meter vrouwen:
1. Brittany Bowe (VS) - 1.54,68
2. Heather Richardson (VS) - 1.54,94
3. Marrit Leenstra - 1.55,79
4. Ida Njatun (Noo) - 1.55,99
5. Martina Sablikova (Tsj) - 1.56,17
7. Marije Joling - 1.56,96
9. Diane Valkenburg - 1.57,44
13. Antoinette de Jong - 1.58,33
16. Sanneke de Neeling - 1.59,01

1500 meter mannen:
1. Denis Joeskov (Rus) - 1.44,21
2. Kjeld Nuis - 1.45,20
3. Joey Mantia (VS) - 1.45,21
4. Thomas Krol - 1.45,52
5. Konrad  Niedzwiedzki (Pol) - 1.46,36
8. Gerben Jorritsma - 1.46,44
18. Jan Blokhuijsen - 1.48,49

2e 500 meter vrouwen:
1. Sang-Hwa Lee (ZKo) - 37,36
2. Heather  Richardson (VS) - 37,84
3. Heather  McLean (Can) - 38,02
4. Erina  Kamiya (Jap) - 38,17
5. Vanessa  Bittner (Oos) - 38,27
11. Marrit Leenstra - 38,39
12. Floor van den Brandt - 38,41
14. Margot Boer - 38,51
17. Janine Smit - 38,67

2e 500 meter mannen:
1. Artur  Was (Pol) - 34,65
2. Alex  Boisvert-Lacroix (Can) - 34,74
3. Kai Verbij - 34,80
4. Gilmore  Junio (Can) - 34,83
5. Mika  Poutala (Fin) - 34,85
7. Jan  Smeekens - 34,92
8. Hein Otterspeer - 34,92

Massastart vrouwen:
1. Irene Schouten
2. Ivanie Blondin (Can)
3. Do-Young  Park (ZKo)
4. Martina Sablikova (Tsj)
5. Jing Liu (Chi)
7. Janneke Ensing

Massastart mannen:
1. Alexis Contin (Fra)
2. Jorrit Bergsma
3. Fabio  Francolini (Ita)
4. Haralds  Silovs (Let)
5. Arjan Stroetinga