Op de Utah Olympic Oval in Salt Lake City zijn van vrijdag tot en met zondag de wereldbekerwedstrijden gereden. Wat zijn de uitslagen op alle onderdelen?

Uitslagen

5000 meter vrouwen
1. Martina Sablikova (Tsj) - 6.47,42
2. Natalja Voronina (Rus) - 6.53,16
3. Ivanie Blondin (Can) - 6.55,88
4. Claudia Pechstein (Dui) - 6.57,23
5. Irene Schouten - 7.00,19
9. Yvonne Nauta - 7.05,88

Eerste 500 meter vrouwen
1. Hong Zhang (Chi) - 36,56
2. Brittany Bowe (VS) - 37,03
3. Heather Richardson (VS) - 37,13
4. Sang-Hwa Lee (Kor) - 37,19
5. Jing Yu (Chi) - 37,30
13. Margot Boer - 37,96
18. Janine Smit - 38,33
19. Floor van den Brandt - 38,37

Eerste 500 meter mannen
1. Pavel Koelizjnikov (Rus) - 33,98 WR
2. Mitchell Whitmore (VS) - 34,19
3. William Dutton (Can) - 34,35
4. Kai Verbij - 34,36
5. Ronald Mulder - 34,37
6. Jan Smeekens - 34,41
18. Hein Otterspeer - 34,66

1500 meter mannen
1. Kjeld Nuis - 1.42,14 NR
2. Joey Mantia (VS) - 1.42,45
3. Shani Davis (VS) - 1.42,90
4. Sverre Lunde Pedersen (Noo) - 1.43,08
5. Bart Swings (Bel) - 1.43,81
8. Gerben Jorritsma - 1.44,43
10. Thomas Krol - 1.44,54

Zaterdag 21 november

10.000 meter mannen
1. Ted-Jan Bloemen (Can) - 12.36,30 WR
2. Sven Kramer - 12.44,26
3. Jorrit Bergsma - 12.53,99
4. Patrick Beckert (Dui) - 12.55,01
5. Bart Swings (Bel) - 12.57,31
6. Peter Michael (Nzl) - 12.58,07
7. Erik Jan Kooiman - 12.58,24
8. Andrea Giovannini (Ita) - 13.07,20
9. Jordan Belchos (Can) - 13.09,06
10. Sverre Lunde Pedersen (Nor) - 13.09,79
B-groep
1. Bob de Vries - 12.43,57
2. Arjan Stroetinga - 12.51,92

Tweede 500 meter vrouwen
1. Hong Zhang (Chi) - 36,82
2. Sang Hwa-Lee (Kor) - 36,83
3. Brittany Bowe (VS) - 37,08
4. Heather Richardson (Can) - 37,23
5. Jing Yu (Chi) - 37,58
6. Heather McLean (Can) - 37,59
7. Olga Fatkulina (Rus) - 37,66
8. Maki Tsuji (Jap) - 37,67
11. Floor van den Brandt - 37,76
14. Margot Boer - 37,86
18. Marrit Leenstra - 37,98

1000 meter mannen
1. Pavel Koelizjnikov (Rus) - 1.06,70
2. Kjeld Nuis - 1.07,02
3. Gerben Jorritsma - 1.07,24
4. Shani Davis (VS) - 1.07,37
5. Vincent de Haitre (Can) - 1.07,45
6. Kai Verbij - 1.07,45
7. Joey Mantia (VS) - 1.07,47
8. Mika Poutala (Fin) - 1.07,63
9. Aleksey Yesin (Rus) - 1.07,73
10. Thomas Krol - 1.07,79

1500 meter vrouwen
1. Heather Richardson (VS) - 1.50,85 WR
2. Brittany Bowe (VS) - 1.51,31
3. Martina Sablikova (Tsj) - 1.53,44
4. Marrit Leenstra - 1.53,70
5. Ida Njatun (Nor) - 1.53,96
6. Misaki Oshigiri (Jap) - 1.54,10
8. Antoinette De Jong - 1.54,51
10. Marije Joling - 1.54,82
13. Sanneke de Neeling - 1.55,27
15. Diane Valkenburg - 1.55,65

Zondag 22 november

1000 meter vrouwen
1. Brittany Bowe (VS) - 1.12,18 WR
2. Hong Zhang (Chi) - 1.12,77
3. Heather Richardson (VS) - 1.13,45
4. Marrit Leenstra - 1.13,93
5. Qishi Li (Chi) - 1.13,94
9. Margot Boer - 1.14,68
11. Sanneke de Neeling - 1.14,92

Tweede 500 meter mannen
1. Pavel Koelizjnikov (Rus) - 34,13
2. William Dutton (Can) - 34,34
3. Laurent Dubreuil (Can) - 34,36
4. Mika Poutala (Fin) - 34,37
5. Artur Was (Pol) - 34,42
12. Gerben Jorritsma - 34,53
15. Ronald Mulder - 34,57
16. Kai Verbij - 34,58

Massastart vrouwen
1. Irene Schouten - 60 punten
2. Ivanie Blondin (Can) - 40 punten
3. Misaki Oshigiri (Jap) - 20 punten
4. Janneke Ensing - 10 punten
5. Luiza Zlotkowska (Pol) - 6 punten
6. Josie Spence (Can) - 5 punten
7. Jing Lui (Chi) - 3 punten
8. Jiachen Hao (Chi) - 1 punt
9. Claudia Pechstein (Dui) - 1 punt
10. Heather Richardson (VS) - 1 punt

Massastart mannen
1. Arjan Stroetinga - 60 punten
2. Fabio Francolini (Ita) - 41 punten
3. Bart Swings (Bel) - 21 punten
4. Alexis Contin (Fra) - 8 punten
5. Viktor Hald-Thorup (Den) - 5 punten
6. Cheol-Min Kim (Kor) - 5 punten
7. Jorrit Bergsma - 3 punten
8. Longjiang Sun (Chi) - 3 punten
9. Peter Michael (Nzl) - 1 punt
10. Seung-Hoon Lee (Kor) - 0 punten

Teamsprint vrouwen
1. China - 1.24,65
2. Rusland - 1.26,07
3. Japan - 1.26,62
5. Nederland - 1.27,11

Teamsprint mannen
1. Canada - 1.17,75 
2. Rusland - 1.19,12
3. Nederland - 1.19,20