In Moskou vindt tussen vrijdag en zondag het WK shorttrack plaats. Wat zijn de uitslagen van dit toernooi?

Eindklassement mannen

1. Sjinkie Knegt (Ned) - 63
2. Se Yeong Park (ZKo) - 63
3. Dajing Wu (Chi) - 55
4. Charles Hamelin (Can) - 45
5. Semen Jelistratov (Rus) - 41
12. Daan Breeuwsma (Ned) - 12

Eindklassement vrouwen

1. Min-Jeong Choi (ZKo) - 89
2. Arianna Fontana (Ita) - 68
3. Suk-Hee Shim (ZKo) - 47
4. Elise Christie (GB) - 45
5. Kexin Fan (Chi) - 41
18. Lara van Ruijven (Ned)
20. Rianne de Vries (Ned)
30. Yara van Kerkhof (Ned)

1500 meter, mannen
1. Semen Jelistratov (Rus)
2. Sjinkie Knegt (Ned)
3. Charles Hamelin (Can)
4. Se-Yeong Park (ZKo)
5. Victor An (Rus)
6. Daan Breeuwsma (Ned)
20. Freek van der Wart (Ned)

1500 meter, vrouwen
1. Arianna Fontana (Ita)
2. Suk-Hee Shim (ZKo)
3. Min-Jeong Choi (ZKo)
4. Alang Kim (ZKo)
5. Jiaying Tao (Chi)
6. Sofia Prosvirnova (Rus)
15. Rianne de Vries (Ned)
31. Lara van Ruijven (Ned)
43. Yara van Kerkhof (Ned)

500 meter, mannen
1. Dajing Wu (Chi)
2. Sandor Shaolin Lin (Hon)
3. Tianyu Han (Chi)
4. Sjinkie Knegt (Ned)
5. Jingnan Shi (Chi)
6. Charles Hamelin (Can)
7. Semen Jelistratov (Rus)
8. Viktor Knoch (Hon)
14. Daan Breeuwsma (Ned)
27. Freek van der Wart (Ned)

500 meter, vrouwen
1. Kexin Fan (Chi)
2. Elise Christie (GB)
3. Arianna Fontanan (Ita)
4. Min-Jeong Choi (ZKo)
5. Yutong Han (Chi)
6. Marianne St-Gelais (Can)
17. Lara van Ruijven (Ned)
18. Rianne de Vries (Ned)
27. Yara van Kerkhof (Ned)

1000 meter, vrouwen
1. Minjeong Choi (ZKo)
2. Elise Christie (GBR)
3. Arianna Fontana (Ita)
4. Kim Boutin (Can)
5. Suk Hee Shim (ZKo)
6. Sofia Prosvirnova (Rus)
12. Lara van Ruijven (Ned)
20. Yara van Kerkhof (Ned)
25. Rianne de Vries (Ned)

1000 meter, mannen

1. Se-Yeong Park (ZKo)
2. Charles Hamelin (Can)
3. Jingnan Shi (Chi)
4. Dajing Wu (Chi)
5. Yi Ra Seo (ZKo)
6. Da Woon Sin (ZKo)
10. Sjinkie Knegt (Ned)
15. Daan Breeuwsma (Ned)

Superfinale, vrouwen

1. Minjeong Choi (ZKo)
2. Hee Shim Suk (ZKo)
3. Alang Kim (ZKo)
4. Arianna Fontana (Ita)
5. Kexin Fan (Chi)

Superfinale, mannen

1. Sjinkie Knegt (Ned)
2. Se Yeong Park (ZKo)
3. Dajing Wu (Chi)
4. Charles Hamelin (Can)
5. Shaolin Sandor Liu (Hon)

Aflossing, vrouwen

1. Zuid-Korea
2. China
3. Italië
4. Japan
5. Hongarije

Aflossing, mannen

1. China
2. Hongarije
3. Nederland
4. Zuid-Korea
5. Rusland 

Laatste 10 winnaars:

Vrouwen:

2005 - Sun-yu Jin (Zuid-Korea)
2006 - Sun-yu Jin (Zuid-Korea)
2007 - Sun-yu Jin (Zuid-Korea)
2008 - Wang Meng (China)
2009 - Wang Meng (China)
2010 - Seung-hi Park (Zuid-Korea)
2011 - Ha-Ri Cho (Zuid-Korea)
2012 - Jianrou Li (China)
2013 - Wang Meng (China)
2014 - Suk-hee Shim (Zuid-Korea)

Mannen:

2005 - Hyun-soo Ahn (Zuid-Korea)
2006 - Hyun-soo Ahn (Zuid-Korea)
2007 - Hyun-soo Ahn (Zuid-Korea)
2008 - Apolo Anton Ohno (Verenigde Staten)
2009 - Ho-suk Lee (Zuid-Korea)
2010 - Ho-suk Lee (Zuid-Korea)
2011 - Jin-kyu Noh (Zuid-Korea)
2012 - Yoon-gy Kwak (Zuid-Korea)
2013 - Da-woon Sin (Zuid-Korea)
2014 - Viktor An (Rusland)