Metro's in Rotterdam rijden weer na technische storing van een uur
Alle vijf de lijnen van de Rotterdamse metro hebben dinsdagochtend een uur lang niet kunnen rijden vanwege een stroomstoring. Ook konden de stations gedurende die periode niet worden geopend, meldt de RET.
Rond 6.15 uur was er weer stroom en konden de stations geopend worden. De oproep van de vervoerder aan reizigers om thuis te blijven of alternatief vervoer te nemen werd ingetrokken.
Reizigers hadden nog enige tijd last van vertragingen op de RandstadRail, de E-lijn. Tussen metrostation Blijdorp en Leidschenveen reed de metro beperkt vanwege spanningsproblemen. Ook verscheen op stations onjuiste vertrektijdeninformatie op de borden.
Rond 8.00 uur meldde het vervoersbedrijf dat alle storingen waren verholpen en het metroverkeer naar verwachting in de loop van de ochtend weer volgens dienstregeling zal rijden. Hoe de storing is veroorzaakt, wordt nog onderzocht.
Deze inhoud kan helaas niet worden getoondWij hebben geen toestemming voor de benodigde cookies. Aanvaard de cookies om deze inhoud te bekijken.