Stand

Groep A

G P W G V DV DT
1 AS Roma 4 10 3 1 0 9 1
2 BSC Young Boys 4 7 2 1 1 6 3
3 CFR 1907 Cluj 4 4 1 1 2 3 8
4 CSKA Sofia 4 1 0 1 3 0 6

Groep B

G P W G V DV DT
1 Arsenal 4 12 4 0 0 12 2
2 Molde FK 4 6 2 0 2 4 8
3 Rapid Wien 4 6 2 0 2 8 7
4 Dundalk 4 0 0 0 4 5 12

Groep C

G P W G V DV DT
1 Slavia Praag 4 9 3 0 1 8 6
2 Bayer 04 Leverkusen 4 9 3 0 1 14 6
3 OGC Nice 4 3 1 0 3 6 12
4 Hapoel Beer Sheva 4 3 1 0 3 6 10

Groep D

G P W G V DV DT
1 Rangers 4 8 2 2 0 8 5
2 Benfica 4 8 2 2 0 12 7
3 Lech Poznan 4 3 1 0 3 6 8
4 Standard 4 3 1 0 3 3 9

Groep E

G P W G V DV DT
1 Granada CF 4 10 3 1 0 6 2
2 PSV 4 6 2 0 2 7 9
3 PAOK Saloniki 4 5 1 2 1 7 5
4 Omonia Nicosia 4 1 0 1 3 3 7

Groep F

G P W G V DV DT
1 Napoli 4 9 3 0 1 5 2
2 Real Sociedad 4 7 2 1 1 2 1
3 AZ 4 7 2 1 1 5 2
4 HNK Rijeka 4 0 0 0 4 2 9

Groep G

G P W G V DV DT
1 Leicester City 4 10 3 1 0 12 4
2 Sporting Braga 4 7 2 1 1 8 8
3 AEK 4 3 1 0 3 5 9
4 Zorya Luhansk 4 3 1 0 3 5 9

Groep H

G P W G V DV DT
1 Lille OSC 4 8 2 2 0 10 4
2 AC Milan 4 7 2 1 1 7 5
3 Sparta Praag 4 6 2 0 2 9 9
4 Celtic 4 1 0 1 3 5 13

Groep I

G P W G V DV DT
1 Villarreal CF 4 10 3 1 0 13 5
2 Maccabi Tel Aviv 4 7 2 1 1 4 6
3 Sivasspor 4 6 2 0 2 9 9
4 Qarabag FK 4 0 0 0 4 3 9

Groep J

G P W G V DV DT
1 Antwerp 4 9 3 0 1 5 2
2 Tottenham Hotspur 4 9 3 0 1 10 2
3 LASK 4 6 2 0 2 5 8
4 Loedogorets 4 0 0 0 4 5 13

Groep K

G P W G V DV DT
1 Dinamo Zagreb 4 8 2 2 0 4 0
2 Feyenoord 4 5 1 2 1 4 5
3 RZ Pellets WAC 4 4 1 1 2 5 6
4 CSKA Moskou 4 3 0 3 1 2 4

Groep L

G P W G V DV DT
1 TSG 1899 Hoffenheim 4 12 4 0 0 13 1
2 Rode Ster Belgrado 4 9 3 0 1 9 4
3 Slovan Liberec 4 3 1 0 3 2 12
4 KAA Gent 4 0 0 0 4 2 9

Programma & Uitslagen

Bezig met laden…
22 oktober
CSKA Sofia CSK 0 - 2 CFR 1907 Cluj CLU
BSC Young Boys YOU 1 - 2 AS Roma ROM
29 oktober
CFR 1907 Cluj CLU 1 - 1 BSC Young Boys YOU
AS Roma ROM 0 - 0 CSKA Sofia CSK
5 november
AS Roma ROM 5 - 0 CFR 1907 Cluj CLU
BSC Young Boys YOU 3 - 0 CSKA Sofia CSK
26 november
CSKA Sofia CSK 0 - 1 BSC Young Boys YOU
CFR 1907 Cluj CLU 0 - 2 AS Roma ROM
3 december
CFR 1907 Cluj CLU 21:00 CSKA Sofia CSK
AS Roma ROM 21:00 BSC Young Boys YOU
10 december
CSKA Sofia CSK 18:55 AS Roma ROM
BSC Young Boys YOU 18:55 CFR 1907 Cluj CLU
Tip de redactie
Let op: Je browser is verouderd waardoor de website niet goed wordt weergegeven. Meer informatie over browser ondersteuning