Met een totaal van 36 medailles waren het voor Nederland zeer succesvolle Olympische Spelen. Dit zijn alle Nederlandse plakken in Tokio.

Goud: Annemiek van Vleuten (wielrennen, tijdrit).

Goud: Annemiek van Vleuten (wielrennen, tijdrit).
Goud: Annemiek van Vleuten (wielrennen, tijdrit).
Foto: Getty Images

Goud: Kiran Badloe (windsurfen).

Goud: Kiran Badloe (windsurfen).
Goud: Kiran Badloe (windsurfen).

Goud: dubbelvier mannen (roeien).

Goud: dubbelvier mannen (roeien).
Goud: dubbelvier mannen (roeien).
Foto: Getty Images

Goud: Shanne Braspennincx (baanwielrennen, keirin).

Goud: Shanne Braspennincx (baanwielrennen, keirin).
Goud: Shanne Braspennincx (baanwielrennen, keirin).
Foto: Getty Images

Goud: Sifan Hassan (atletiek, 5.000 meter).

Goud: Sifan Hassan (atletiek, 5.000 meter).
Goud: Sifan Hassan (atletiek, 5.000 meter).
Foto: Getty Images

Goud: hockeyvrouwen.

Goud: hockeyvrouwen.
Goud: hockeyvrouwen.
Foto: Pro Shots

Goud: Niek Kimmann (BMX).

Goud: Niek Kimmann (BMX).
Goud: Niek Kimmann (BMX).
Foto: ANP

Goud: teamsprinters (baanwielrennen).

Goud: teamsprinters (baanwielrennen).
Goud: teamsprinters (baanwielrennen).
Foto: Getty Images

Goud: Sifan Hassan (atletiek, 10.000 meter).

Goud: Sifan Hassan (atletiek, 10.000 meter).
Goud: Sifan Hassan (atletiek, 10.000 meter).
Foto: ANP

Goud: Harrie Lavreysen (baanwielrennen, sprint).

Goud: Harrie Lavreysen (baanwielrennen, sprint).
Goud: Harrie Lavreysen (baanwielrennen, sprint).
Foto: Getty Images

Zilver: Gabriela Schloesser en Steve Wijler (handboogschieten, gemengd dubbel).

Zilver: Gabriela Schloesser en Steve Wijler (handboogschieten, gemengd dubbel).
Zilver: Gabriela Schloesser en Steve Wijler (handboogschieten, gemengd dubbel).
Foto: Getty Images

Zilver: Jeffrey Hoogland (baanwielrennen, sprint).

Zilver: Jeffrey Hoogland (baanwielrennen, sprint).
Zilver: Jeffrey Hoogland (baanwielrennen, sprint).
Foto: Getty Images

Zilver: vier-zonder vrouwen (roeien).

Zilver: vier-zonder vrouwen (roeien).
Zilver: vier-zonder vrouwen (roeien).
Foto: ANP

Zilver: dubbeltwee mannen (roeien).

Zilver: dubbeltwee mannen (roeien).
Zilver: dubbeltwee mannen (roeien).
Foto: ANP

Zilver: Annemiek van Vleuten (wielrennen, wegwedstrijd).

Zilver: Annemiek van Vleuten (wielrennen, wegwedstrijd).
Zilver: Annemiek van Vleuten (wielrennen, wegwedstrijd).
Foto: Getty Images

Zilver: Tom Dumoulin (wielrennen, tijdrit).

Zilver: Tom Dumoulin (wielrennen, tijdrit).
Zilver: Tom Dumoulin (wielrennen, tijdrit).
Foto: Getty Images

Zilver: Anouk Vetter (atletiek, zevenkamp).

Zilver: Anouk Vetter (atletiek, zevenkamp).
Zilver: Anouk Vetter (atletiek, zevenkamp).
Foto: ANP

Zilver: Abdi Nageeye (atletiek, marathon).

Zilver: Abdi Nageeye (atletiek, marathon).
Zilver: Abdi Nageeye (atletiek, marathon).
Foto: Getty Images

Zilver: Sharon van Rouwendaal (openwaterzwemmen).

Zilver: Sharon van Rouwendaal (openwaterzwemmen).
Zilver: Sharon van Rouwendaal (openwaterzwemmen).
Foto: Getty Images

Zilver: estafettemannen (atletiek, 4x400 meter).

Zilver: estafettemannen (atletiek, 4x400 meter).
Zilver: estafettemannen (atletiek, 4x400 meter).
Foto: ANP

Zilver: Arno Kamminga (zwemmen, 100 meter schoolslag).

Zilver: Arno Kamminga (zwemmen, 100 meter schoolslag).
Zilver: Arno Kamminga (zwemmen, 100 meter schoolslag).
Foto: ANP

Zilver: Arno Kamminga (zwemmen, 200 meter schoolslag).

Zilver: Arno Kamminga (zwemmen, 200 meter schoolslag).
Zilver: Arno Kamminga (zwemmen, 200 meter schoolslag).
Foto: Pro Shots

Brons: Anna van der Breggen (wielrennen, tijdrit).

Brons: Anna van der Breggen (wielrennen, tijdrit).
Brons: Anna van der Breggen (wielrennen, tijdrit).
Foto: Getty Images

Brons: Marit Bouwmeester (zeilen, Laser Radial).

Brons: Marit Bouwmeester (zeilen, Laser Radial).
Brons: Marit Bouwmeester (zeilen, Laser Radial).
Foto: ANP

Brons: Femke Bol (atletiek, 400 meter horden).

Brons: Femke Bol (atletiek, 400 meter horden).
Brons: Femke Bol (atletiek, 400 meter horden).
Foto: ANP

Brons: lichte dubbeltwee vrouwen (roeien).

Brons: lichte dubbeltwee vrouwen (roeien).
Brons: lichte dubbeltwee vrouwen (roeien).
Foto: Pro Shots

Brons: Emma Oosterwegel (atletiek, zevenkamp).

Brons: Emma Oosterwegel (atletiek, zevenkamp).
Brons: Emma Oosterwegel (atletiek, zevenkamp).
Foto: ANP

Brons: Sifan Hassan (atletiek, 1.500 meter).

Brons: Sifan Hassan (atletiek, 1.500 meter).
Brons: Sifan Hassan (atletiek, 1.500 meter).
Foto: Pro Shots

Brons: Annemiek Bekkering en Annette Duetz (zeilen, 49erFX).

Brons: Annemiek Bekkering en Annette Duetz (zeilen, 49erFX).
Brons: Annemiek Bekkering en Annette Duetz (zeilen, 49erFX).
Foto: ANP

Brons: dubbeltwee vrouwen (roeien).

Brons: dubbeltwee vrouwen (roeien).
Brons: dubbeltwee vrouwen (roeien).
Foto: ANP

Brons: Maikel van der Vleuten (paardensport, springen individueel).

Brons: Maikel van der Vleuten (paardensport, springen individueel).
Brons: Maikel van der Vleuten (paardensport, springen individueel).
Foto: ANP

Brons: Kirsten Wild (baanwielrennen, omnium).

Brons: Kirsten Wild (baanwielrennen, omnium).
Brons: Kirsten Wild (baanwielrennen, omnium).
Foto: ANP

Brons: Harrie Lavreysen (baanwielrennen, keirin).

Brons: Harrie Lavreysen (baanwielrennen, keirin).
Brons: Harrie Lavreysen (baanwielrennen, keirin).
Foto: Getty Images

Brons: Sanne van Dijke (judo, tot 70 kilogram).

Brons: Sanne van Dijke (judo, tot 70 kilogram).
Brons: Sanne van Dijke (judo, tot 70 kilogram).
Foto: ANP

Brons: Merel Smulders (BMX).

Brons: Merel Smulders (BMX).
Brons: Merel Smulders (BMX).
Foto: ANP

Brons: Nouchka Fontijn (boksen, middengewicht).

Brons: Nouchka Fontijn (boksen, middengewicht).
Brons: Nouchka Fontijn (boksen, middengewicht).
Foto: ANP