De veertiende dag van de Olympische Spelen in Tokio leverde drie medailles op voor Nederland. Baanwielrenster Shanne Braspenninckx pakte goud en atletes Anouk Vetter en Emma Oosterwegel veroverden zilver en brons. Bekijk hier het overzicht met alle uitslagen.

Uitslagen:

Vanaf 23.30 uur: Openwaterzwemmen, mannen, 10 kilometer: Ferry Weertman kan titel niet met succes verdedigen en wordt zevende

0.30 uur: Golf, vrouwen, individueel strokeplay, ronde 2: Anne van Dam besluit tweede ronde als één-na-laatste.

2.40 uur: Atletiek, vrouwen, zevenkamp, verspringen: Anouk Vetter behoudt leiding en Emma Oosterwegel stijgt naar plek acht.

3.00 uur: Schoonspringen, vrouwen, 10 meterplatform, halve finale: Celine van Duijn naar finale.

3.00 uur: Atletiek, vrouwen, 4x100 meter, series: Nederland nipt door naar finale.

4.30 uur: Atletiek, mannen, 4x100 meter series: Nederland uitgeschakeld.

Ferry Weertman stelde in het openwaterzwemmen en verloor zijn olympische titel.

Ferry Weertman stelde in het openwaterzwemmen en verloor zijn olympische titel.
Ferry Weertman stelde in het openwaterzwemmen en verloor zijn olympische titel.
Foto: ANP

5.30 uur: Atletiek, vrouwen, zevenkamp, speerwerpen: Anouk Vetter raakt leiding kwijt, Emma Oosterwegel klimt naar vierde plek.

7.00 uur: Waterpolo, vrouwen, strijd om plaats vijf tot en met acht: Nederland wint met 13-6 van China en gaat naar de strijd om plaats vijf.

8.00 uur: Schoonspringen, vrouwen, 10 meterplatform, finale: Celine van Duijn eindigt als tiende.

8.30 uur: Baanwielrennen, mannen, omnium, scratch: Jan-Willem van Schip derde.

8.48 uur: Baanwielrennen, mannen, sprint, achtste finales: Jeffrey Hoogland en Harrie Lavreysen naar kwartfinales.

9.06 uur: Baanwielrennen, vrouwen, keirin, kwartfinales: Shanne Braspennincx door naar halve finales, Laurine van Riessen uitgeschakeld na zware val.

Jan-Willem van Schip leidt na twee onderdelen in het omnium.

Jan-Willem van Schip leidt na twee onderdelen in het omnium.
Jan-Willem van Schip leidt na twee onderdelen in het omnium.
Foto: ANP

9.27 uur: Baanwielrennen, mannen, omnium, temporace: Jan-Willem van Schip wint de temporace en gaat aan de leiding in klassement.

9.57 uur: Baanwielrennen, vrouwen, keirin, halve finales: Shanne Braspennincx als eerste naar de finale.

10.07 uur: Baanwielrennen, mannen, omnium, afvalkoers: Jan-Willem van Schip vierde in de afvalkoers en tweede in het klassement.

10.25 uur: Baanwielrennen, mannen, kwartfinales: Jeffrey Hoogland en Harrie Lavreysen winnen hun duels en gaan naar halve finales.

Baanwielrenster Shanne Braspennincx pakte verrassend goud op het onderdeel keirin.

Baanwielrenster Shanne Braspennincx pakte verrassend goud op het onderdeel keirin.
Baanwielrenster Shanne Braspennincx pakte verrassend goud op het onderdeel keirin.
Foto: Getty Images

10.45 uur: Baanwielrennen, vrouwen, keirin, finale: Shanne Braspennincx wint goud.

10.55 uur: Baanwielrennen, mannen, omnium, puntenkoers: Jan-Willem van Schip eindigt als zesde in eindklassement.

12.37 uur: Atletiek, vrouwen, 4x400 meter estafette, series: Nederland door naar finale.

14.00 uur: Atletiek, mannen, 400 meter, finale: Liemarvin Bonevacia wordt achtste.

14.30 uur: Atletiek, vrouwen, zevenkamp: zilver en brons voor Anouk Vetter en Emma Oosterwegel