De tiende dag van de Olympische Spelen in Tokio heeft Nederland alleen een bronzen medaille van zeilster Marit Bouwmeester gebracht. Dit zijn alle uitslagen.

Uitslagen van de Nederlanders

0.45 uur: Hippische sport, eventing, cross country individueel: Janneke Boonzaaijer en Merel Blom zijn uitgeschakeld

2.55 uur: Atletiek, vrouwen, 3.000 meter steeplechase, series: Irene van der Reijken wordt negende in haar heat en plaatst zich niet voor de finale

3.30 uur: Zwemmen, mannen, 50 meter vrije slag, finale: Thom de Boer wordt achtste en grijpt naast een medaille

3.37 uur: Zwemmen, vrouwen, 50 meter vrije slag, finale: Ranomi Kromowidjojo eindigt als vierde

4.17 uur: Atletiek, mannen, 400 meter, series: Jochem Dobber en Liemarvin Bonevacia plaatsen zich voor de halve finales

De hockeyers liepen voor het eerst sinds 1984 de halve finales op de Spelen mis.

De hockeyers liepen voor het eerst sinds 1984 de halve finales op de Spelen mis.
De hockeyers liepen voor het eerst sinds 1984 de halve finales op de Spelen mis.
Foto: Pro Shots

5.00 uur: Hockey, mannen, kwartfinales, Nederland-Australië: Na een 2-2-gelijkspel wordt Oranje uitgeschakeld in de shoot-outs

5.05 uur: Zeilen, vrouwen, 470, race 7 en 8: Lobke Berkhout en Afrodite Zegers finishen respectievelijk als zeventiende en zesde

7.05 uur: Zeilen, mannen, Finn, race 9 en 10: Nicholas Heiner finisht als zevende en negende en staat vijfde in het klassement

8.00 uur: Schoonspringen, vrouwen, 3 meterplank, finale: Inge Jansen wordt vijfde

Nadine Visser is finalist op de 100 meter horden.

Nadine Visser is finalist op de 100 meter horden.
Nadine Visser is finalist op de 100 meter horden.
Foto: Getty Images

8.30 uur: Waterpolo, vrouwen, groepsfase, Nederland-Canada: 16-12

8.33 uur: Zeilen, vrouwen, Laser Radial, medalrace: Marit Bouwmeester pakt brons

13.01 uur: Atletiek, vrouwen, 100 meter horden, halve finales: Nadine Visser bereikt de finale

14.15 uur: Atletiek, mannen, 400 meter horden, halve finales: Nick Schmidt wordt zevende in zijn serie en is uitgeschakeld

15.00 uur: Beachvolleybal, mannen, achtste finales: Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen uitgeschakeld