Op de zevende dag van de Olympische Spelen zijn er twee medailles veroverd door Nederland: zilver voor zwemmer Arno Kamminga en brons voor het roeiduo Ilse Paulis/Marieke Keijser. Bekijk hier de rest van het programma en de uitslagen.

Uitslagen Nederlandse deelnemers

2.00 uur: Handbal, vrouwen, groepsfase: Nederland-Angola 37-28

3.00 uur: BMX, mannen: Niek Kimmann, Twan van Gendt en Joris Harmsen naar halve finales

3.10 uur: Roeien, vrouwen, lichte dubbeltwee: brons voor Ilse Paulis en Marieke Keijser

3.21 uur: BMX, vrouwen: Laura Smulders, Merel Smulders en Judy Baauw naar halve finales

3.30 uur: Roeien, vrouwen, skiff: Sophie Souwer niet naar finale

3.44 uur: Zwemmen, mannen, 200 meter schoolslag: zilver voor Arno Kamminga

3.53 uur: Zwemmen, vrouwen, 100 meter vrije slag: Femke Heemskerk naar finale

Arno Kamminga veroverde zilver op de 200 meter schoolslag.

Arno Kamminga veroverde zilver op de 200 meter schoolslag.
Arno Kamminga veroverde zilver op de 200 meter schoolslag.
Foto: Getty Images

4.00 uur: Judo, mannen, klasse -100 kg: Michael Korrel uitgeschakeld

5.05 uur: Zeilen, vrouwen, 470, race 3 en 4: Lobke Berkhout en Afrodite Zegers respectievelijk achtste en elfde

5.05 uur: Zeilen, mannen, 49er, race 5 en 6: Bart Lambriex en Pim van Vugt respectievelijk achtste en negende

5.15 uur: Zeilen, vrouwen, Laser Radial, race 7 en 8: Marit Bouwmeester gediskwalificeerd en zevende

5.15 uur: Hockey, mannen, groepsfase: Nederland-Groot-Brittannië 2-2

6.05 uur: Zeilen, vrouwen, RS:X, race 10 t/m 12: Lilian de Geus respectievelijk negende, vijfde en vierde, maar kansloos voor medailles

7.35 uur: Zeilen, mannen, Finn, race 5 en 6: vierde en tweede plaats Nicholas Heiner

8.00 uur: Beachvolleybal, vrouwen, groepsfase: Raïsa Schoon en Katja Stam winnen met 2-0

Kieran Badloe hoeft zaterdag alleen de medaillerace uit te varen om goud te pakken.

Kieran Badloe hoeft zaterdag alleen de medaillerace uit te varen om goud te pakken.
Kieran Badloe hoeft zaterdag alleen de medaillerace uit te varen om goud te pakken.
Foto: AP

8.20 uur: Zeilen, mannen, RS:X, race 10 t/m 12: Kiran Badloe officieus zeker van goud

9.39 uur: Handboogschieten, vrouwen, individueel: Gabriela Schloesser uitgeschakeld in tweede ronde

10.00 uur: Judo, vrouwen, klasse -78 kg: Guusje Steenhuis verliest in herkansingen

10.31 uur: Handboogschieten, mannen, individueel: Steve Wijler uitgeschakeld in achtste finales

11.30 uur: Badminton, vrouwen, dubbelspel: Cheryl Seinen en Selena Piek uitgeschakeld in kwartfinales

11.30 uur: Badminton, mannen, enkelspel: Mark Caljouw uitgeschakeld in achtste finales

Turnster Lieke Wevers eindigde als laatste in de meerkampfinale.

Turnster Lieke Wevers eindigde als laatste in de meerkampfinale.
Turnster Lieke Wevers eindigde als laatste in de meerkampfinale.
Foto: Pro Shots

12.00 uur: Hockey, vrouwen, groepsfase: Nederland-Groot-Brittannië 1-0

12.50 uur: Turnen, vrouwen, meerkamp, finale: Lieke Wevers laatste

12.54 uur: Zwemmen, mannen, 100 meter vlinderslag, series: Nyls Korstanje naar halve finales

13.09 uur: Zwemmen, vrouwen, 200 meter rugslag: Sharon van Rouwendaal naar halve finales

13.21 uur: Zwemmen, gemengd, 4x100 meter wisselslag: Nederland naar halve finales

15.00 uur: Beachvolleybal, mannen, groepsfase: Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen verliezen met 0-2