Op de derde dag van de Olympische Spelen komen nog veel Nederlanders in actie. Dit zijn alle uitslagen.

Uitslagen Nederlandse deelnemers

Bekijk hier de resultaten van alle (Nederlandse) sport die vandaag al achter de rug is in Japan:

2.00 uur: Handbal, vrouwen, groepsfase: Nederland-Japan 32-21

4.20 uur: Roeien, vrouwen. Sophie Souwer plaatst zich voor halve finales

4.33 uur: Zwemmen, mannen, 100 meter schoolslag: Arno Kamminga plaatst zich voor finale

4.45 uur: Zwemmen, vrouwen, 4x100 meter vrije slag: Vierde plaats voor Kim Busch, Ranomi Kromowidjojo, Marrit Steenbergen en Femke Heemskerk

5.05 uur: Zeilen, mannen, RS:X: Kiran Badloe eindigt eerste drie races als vijfde, zevende en eerste en staat derde in het klassement

5.05 uur: Zeilen, vrouwen, Laser Radial: Marit Bouwmeester eindigt eerste twee races als 21e en 24e

5.18 uur: Boksen, mannen, -63 kilogram: Enrico Lacruz uitgeschakeld in eerste ronde

5.30 uur: Roeien, vrouwen, dubbeltwee: Lisa Scheenaard en Roos de Jong plaatsen zich voor finale

5.50 uur: Roeien, mannen, dubbeltwee: Melvin Twellaar en Stef Broenink plaatsen zich voor finale

6.00 uur: Wielrennen, vrouwen, wegwedstrijd: Annemiek van Vleuten pakt zilver

6.10 uur: Roeien, mannen, herkansing vier-zonder: Jan van der Bij, Boudewijn Röell, Sander de Graaf en Nelson Ritsema plaatsen zich voor finale

7.00 uur: Badminton, gemengd dubbelspel, groepsfase: nieuwe nederlaag Robin Tabeling/Selena Piek

7.20 uur: Kanovaren, vrouwen, slalom, eerste run K1: Martina Wegman naar halve finales

7.35 uur: Schermen, mannen: Bas Verwijlen uitgeschakeld in achtste finales degen

8.05 uur: Zeilen, vrouwen, RS:X: Lilian de Geus in eerste race achtste

8.10 uur: Turnen, vrouwen, kwalificaties voor landenwedstrijd, meerkampfinale en toestelfinales: Nederland (Eythora Thorsdottir, Vera van Pol, Lieke Wevers, Sanne Wevers) uitgeschakeld op alle onderdelen

11.45 uur: Paardensport, dressuur, individueel en team: Marlies van Baalen niet naar finale

12.05 uur: 3x3-basketbal, mannen, groepsfase: Nederland-Japan 21-20

12.12 uur: Zwemmen, vrouwen, series 100 meter rugslag: Kira Toussaint en Maaike de Waard naar halve finales

12.20 uur: Tennis, vrouwen, dubbelspel, eerste ronde: Kiki Bertens en Demi Schuurs winnen met 2-1

12.40 uur: Zwemmen, vrouwen, series 100 meter schoolslag: Tes Schouten plaatst zich niet voor halve finales

13.35 uur: Zwemmen, mannen, series 4x100 meter vrije slag: Nederland (Thom de Boer, Nyls Korstanje, Jesse Puts, Stan Pijnenburg) loopt finale mis

14.00 uur: Beachvolleybal, vrouwen, groepsfase: Madelein Meppelink en Sanne Keizer verliezen eerste duel

14.15 uur: Hockey, mannen, groepsfase: Nederland wint van Zuid-Afrika

15.00 uur: 3x3-basketbal, mannen, groepsfase: Nederland te sterk voor China