Rammstein ontkent beschuldiging van fan die zegt gedrogeerd te zijn bij concert
De vrouw doet uitgebreid haar verhaal op Twitter. Ze vertelt dat ze met andere jonge vrouwen werd geselecteerd voor een pre- en afterparty rondom het concert in de Litouwse hoofdstad. Ook zou ze tijdens de show een plaats helemaal vooraan krijgen.
Ze zou door iemand uit het team van Rammstein zijn benaderd om zanger Till Lindemann tijdens de pauze te ontmoeten. Daarbij zou ze aangegeven hebben dat ze geen seks met hem wilde, waarna Lindemann tegen haar geschreeuwd zou hebben.
De vrouw zegt dat de zanger haar niet heeft misbruikt. Wel zegt ze dat ze na het voorval grote delen van de avond is vergeten. Ze had de dag erna vele blauwe plekken op haar lichaam.
Ze zegt slechts enkele drankjes te hebben gehad en vermoedt daarom dat ze is gedrogeerd via een van de drankjes. De vrouw zegt dat ze via Twitter in contact is gekomen met vrouwen met vergelijkbare verhalen, maar deelt deze nog niet.
Volgens Rammstein klopt het verhaal niet. "We kunnen uitsluiten dat wat beweerd wordt in onze omgeving heeft plaatsgevonden. We zijn ook niet op de hoogte van enig officieel onderzoek naar de zaak", schrijven de bandleden op Twitter. Het is niet duidelijk of de vrouw aangifte gaat doen.