Studio 100 bevestigt bewerking albumfoto K3
Belgisch mediabedrijf Studio 100 bevestigt de albumfoto van K3 bewerkt te hebben. Het bedrijf kondigde afgelopen weekend de tweede plaat van de meidengroep aan met het publiceren van de nieuwe albumhoes. Al gauw ontstond het vermoeden dat de foto's bewerkt waren.
"We zaten met een deadline, die foto was niet definitief", geeft Studio 100 toe in een reactie aan Het Nieuwsblad.
Op Twitter ontstond zaterdag commotie om de foto waarop K3-lid Marthe de Pillecyn flink bewerkt zou zijn. Volgens sommige fans was de zangeres "onherkenbaar".
Het mediabedrijf benadrukt dat het nieuwe album, dat op 10 november verschijnt, een andere foto zal hebben. "De echte foto's worden pas in de laatste week van augustus gemaakt. Die liggen in dezelfde lijn, maar worden veel minder bewerkt."
"Aan de dames van K3 is eigenlijk geen werk, die stralen genoeg van zichzelf. Uiteraard worden de definitieve foto's ook bijgewerkt, om ze wat glans te geven. Dat gebeurt met alle foto's die op een cd komen."