
Sam Smith zag auditie bij talentenshow niet zitten
Dat vertelt de zanger aan Daily Mirror.
"Ik vind X Factor een goed programma voor mensen die alleen maar willen zingen. Voor mensen die het niet uitmaakt wat ze zingen, als ze maar kunnen zingen", aldus de Britse singer-songwriter.
"Toen ik zelf begon met het schrijven van nummers, wist ik dat zo'n tv-programma niks voor mij was. Ik wil dat mensen mij beoordelen op mijn stem en mijn eigen nummers."
Smith vertelt de Britse krant dat mensen die graag willen zingen gewoon mee moeten doen aan een dergelijke show. "Daarvoor is het een geweldig platform. Maar als je songwriter bent, dan kan het denk ik schadelijk voor je zijn. Je zingt daar namelijk nummers van andere artiesten en als je dan later je eigen muziek uitbrengt dan is de kans groot dat mensen dit niks vinden."