
Opnieuw kaarten Lowlands in de verkoop
Dat heeft organisator Mojo Concerts woensdag laten weten.
De 55.000 kaarten voor het driedaagse festival op 15, 16 en 17 augustus in Biddinghuizen waren half mei uitverkocht. De nieuwe kaarten komen 2 juli in de verkoop.
Volgens een woordvoerder is de zwarthandel vergelijkbaar met andere jaren. De organisatie maakt kaarten ongeldig die handelaren op grote schaal opkopen en met forse winst proberen door te verkopen.
Op Lowlands kunnen bezoekers terecht voor muziek, maar ook voor theater, comedy, kunst, wetenschap en literatuur. Optredende artiesten zijn onder anderen Stromae, Triggerfinger en Snoop Dogg. Nederlandse artiesten Jett Rebel, Jungle By Night en Kees van Hondt zijn woensdag nog toegevoegd aan de line up.
Ook Atomic Bomb! The Music of William Onyeabor, Glass Animals, The Boxer Rebellion, Ed Rush & Optical, Beastmilk, Mapei en Panama zijn er van 15 tot en met 17 augustus bij in Biddinghuizen.