
Lowlands binnen twee uur uitverkocht
Dat bevestigt Bente Bolman, communicatiemanager van Lowlands, tegenover NU.nl.
"Er komen in de loop van de dag altijd nog wat reserveringen vrij van mensen die niet genoeg geld op hun rekening hadden staan. Die komen vandaag vrij, maar zullen ook vandaag weer verkocht worden verwacht ik."
CJP
Er zijn in totaal zo'n 45.000 kaarten in twee uur tijd verkocht. De voorverkoop van Lowlands 2011 startte vrijdag om 11.00 uur. Een kaartje kost 165 euro. Lowlands heeft met CJP een speciale deal voor de verkoop van kaartjes aan CJP-kaarthouders.
In totaal zijn er 10.000 CJP-kaarten beschikbaar, hoeveel er daarvan al verkocht zijn, kon Bolman niet zeggen.
Btw-verhoging
De kaarten voor Lowlands gaan normaal gesproken in februari in de verkoop. De laatste editie was binnen acht dagen uitverkocht. Dit jaar startte de verkoop eerder wegens de geplande btw-verhoging van 6 naar 19 procent.
Het populaire muziekfestival in Biddinghuizen wordt volgend jaar gehouden op 19, 20 en 21 augustus.