
Linda de Mol schrijft niet meer elke maand editorial van haar blad LINDA
Vorig jaar werd al bekend dat De Mol minder vaak op de covers van het tijdschrift zal staan en ook het redactionele hoofdartikel vaker aan Swerink zal overlaten. Deze maand staat de presentatrice niet op de omslag.
De Mol legde haar werkzaamheden bij onder meer het tijdschrift vorig jaar tijdelijk neer na de onthullingen in de online serie BOOS over seksueel grensoverschrijdend gedrag bij The voice of Holland. Onder anderen haar toenmalig epartner Jeroen Rietbergen, die als bandleider bij het programma werkte, werd daarvan beschuldigd. De Mol verbrak na de uitzending haar relatie.
In haar vorige editorial bij het januarinummer schreef De Mol dat ze niet zeker is of ze in de media wil blijven werken. "Mijn liefde voor de wereld waarin ik werk, de media, heeft ook een klap gekregen, waardoor ik niet meer weet of ik er deel van uit wil blijven maken." De presentatrice heeft het er moeilijk mee dat er op haar werd "ingehakt" na onthullingen over grensoverschrijdend gedrag van haar ex bij The Voice.
NUjij: Uitgelichte reacties