
Vrouwen vanaf 29 bang voor rimpels
AMSTERDAM - Uit een Brits onderzoek blijkt dat vrouwen zich vanaf 29-jarige leeftijd zorgen maken over de eerste verschijnselen van ouderdom.
De grootste vrees van vrouwen die nog net geen 30 zijn, zijn rimpels, een slappe huid en hangende borsten. Dit blijkt uit een onderzoek van een Britse drogisterijketen.
Van de 2.000 ondervraagden liet een derde weten bang te zijn om grijs te worden en om hangende billen te krijgen. Ook een onderkin, ouderdomsvlekken en gerimpelde handen baren zorgen.
Voorkomen
Om ouderdomsverschijnselen tegen te gaan spenderen deze jonge vrouwen twaalf minuten per dag aan hun uiterlijk met cosmetica en huidverzorgingsproducten, aldus Daily Mail.
Een woordvoerder van de drogisterijketen meldt: "Het is onvoorstelbaar dat vrouwen op 29-jarige leeftijd, in de bloei van hun leven, zich zorgen over de eerste tekenen van ouderdom.”