
Pornoacteur Ron Jeremy aangeklaagd voor nog eens dertig vergrijpen
De 68-jarige Jeremy heeft zich volgens de nieuwe aanklachten sinds 1996 schuldig gemaakt aan het seksueel misbruiken van minderjarige meisjes die destijds pas vijftien jaar oud waren.
De openbaar aanklagers menen dat Jeremy twaalf meisjes verkracht heeft en een aantal minderjarigen op andere manieren seksueel misbruikt heeft.
"Meer dan eens lijden slachtoffers van seksueel misbruik in stilte en daar moet iets aan gedaan worden. Ze moeten alle hulp krijgen die beschikbaar is om hen hier bovenop te krijgen en de moed te geven om hun verhaal te doen", aldus de officier van justitie van Los Angeles.
Jeremy zit sinds juni 2020 vast op verdenking van het misbruiken van vier vrouwen, waarna er later nog meer aanklachten tegen hem binnenkwamen. Hij houdt vol onschuldig te zijn, maar kan de gevangenis vooralsnog slechts verlaten tegen betaling van een borgsom van 5,6 miljoen euro, wat tot op heden niet is gebeurd.
Op 12 oktober wordt de zaak voortgezet in de rechtbank.
